Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Undorodom az emberektől! Mit...

Undorodom az emberektől! Mit tehetnék ez ellen?

Figyelt kérdés

Mostanában azt vettem észre, hogy azoknak az embereknek is felmérgelnek a rigojái, akiket egyébként szeretek/kedvelek. Egyzserűen úgy indulok suliba reggel, hogy jó nap lesz, aztán meglátom őket és "ahhjjj".


Túl sokat stresszelek. Régebben üde és jó hangulattal kezeltem mindenféle embert. Még azokat is akik engem utáltak vagy én utáltam őket. Lazán kezeltem a helyzeteket, ma már kiabálok is ha kell. A családom is kiakaszt. Velük is ugyan ez a helyzet. Ha jó napom van, akkor megölelgetem őket, ha rossz akkor egyzserűen elmenekülnék és magamba puffognék fél napon keresztül.


Nem voltam ilyen!!! Mi lett velem? Belémbújt valami, ami nem is én vagyok! :( Segítséég!



2013. febr. 12. 17:49
 1/8 anonim ***** válasza:
61%
Viszonylag meg tudlak érteni, mert annyi buta ember van, hogy az hihetetlen. És ők magukról nem tudják hogy buták. Lehet hogy te is az vagy:P
2013. febr. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

ez sajnos velem is így van. mostanában meg annyira összejött minden,hogy kedvem sincs jópofizni senkivel.

régebben így martam el magam mellől a barátnőmet.

2013. febr. 12. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
65%
Az már fél javulás, ha felismerted a hibádat. Tolerancia! Ezt a szót keresd ki a lexikonból, és tanulmányozd egy kicsit. Megéri, hidd el.
2013. febr. 12. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Én egyáltalán nem tartom magam buta embernek. Sőt. De az emberi kapcsolataimat képtelen vagyok elviselni most. Már alig várom a nyári szünetet, hogy elmehessek valahova dolgozni és messze a hétköznapoktól valahol újra élni egy kicsit, aztán szeptembertől előről mindent.


Amúgy 19 éves vagyok.

2013. febr. 12. 18:05
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanígy vagyok ezzel.

"meglátom őket és "ahhjjj". ezt tudom milyen érzés :D

Tudom miért van am, azért, mert semmi kedvem, és energiám mások hülyeségeit hallgatni, vagy belecsöppenni.

Azzal szeretek foglalkozni, ami az én dolgom, arra fókuszálok. És amikor jön valaki, és már tudom előre, hogy vmi hétköznapi hülyeséggel fog untatni, akkor az kizökkent. Megállok, hallgatom hogy blablabla... :D ez az állapot kb akkor áll fenn, ha sokat dolgozom. Márpedig mostanában sokat dolgozom, minden nap 8nál több órát.

Ha jobb kedvem van, poénra veszem. De munka közben nagyon komoly vagyok :D

2013. febr. 13. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
25%

Nem vagy buta?

Nyári szünetben elmész dolgozni, hogy kipihenhesd magad? Ott nincsenek emberek, okoska?

2013. febr. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A buta emberek sosem tartják magukat buta emberek. Sőt. A butaságot mindig a másik ember tapasztalja mindenkiben.
2015. szept. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Izabella220 ***** válasza:
Gondolj vissza a mùltadra valami kizökentett a lelki bèkèdbõl nem az emberektöl undorodsz hanem nem tudod megmagyarázni mi törtènik most veled gondold vègig higgadtan MIT mièrt èrdemes tennis az èletben lègy türelmes be fordulj be magadba ès tùl leszel rajta
2016. aug. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!