Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megéri-e feladni a barátságoma...

Danijuggling kérdése:

Megéri-e feladni a barátságomat a legjobb lány barátommal azért mert nincs meg az a bizalom mint régen?

Figyelt kérdés
Összevesztem a legjobb lány barátommal aki nem nagyon szeretne velem szóba állni és nem tudom változni fog-e ez bármikor is a közeljövőben
2013. febr. 18. 00:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Nyilván Te bántottad meg, ha ő az, aki távolságot akar tartani.

És Rajtad a sor, hogy közeledj hozzá.

Ha a barátod, akkor fel tudjátok tárni a dolgot, és ki fog derülni, hogy ez orvosolható eset vagy a kapcsolat alapjai sérültek.

Ha időről időre keresed és ő mégsem áll Veled szóba komolyabb eltelt idő után sem, az már az ő részéről olyan egójáték, ami nem a barátságról, szeretetről szól.

Tehát ha nem sikerül elérned, hogy szóbaálljon Veled, akkor nincs is értelme a dolognak.

Így gondolom most.

2013. febr. 18. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

15 éves, lány vagyok. legjobb barátom nekem is fiú, nem egyszer vesztünk össze, ötbbinyire az ő hülyeségeiből... szóval tudom, mit érzel :)

szerintem (ha teheted) személyesen beszéld meg vele a dolgot. ha nem akkor írj neki pl egy levelet, vagy csak simán írd meg neki ŐSZINTÉN hogy valójában mi is volt a vita okának az oka (xD), hogy nagyon sajnálod és hogy soha nem akarod őt elveszíteni hiszen mihez kezdenél a legjobb barátod, vagyis nélküle? Első az őszinteség!:) Figyelj rá, hogy ne légy tapintatlan ha beszélsz vele... szeresd!

2013. febr. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!