Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek van még értelme...

Szerintetek van még értelme küzdeni? És kinek higgyek? (a többi lent)

Figyelt kérdés
A következő a helyzet, van egy legjobb barátnőm akinek egy közös ismerősünk bemagyarázott egy csomó hülyeséget velem kapcsolatban, hazugságokat, olyan dolgokat amikkel nagyon meg lehet bántani az embereket (pl.: hogy ki kezdtem a barátnőm párjával)... ő annak az egyébként nálunk 40 évvel idősebb nőnek a tanácsára véget vetett a barátságunknak... a barátnőm kapott egy lakást meg egy munkát is attól a nőtől... aztán szép lassan rájött a barátnőm arra, hogy nem teljesen én vagyok itt a hunyó és hajlott volna a békülésre, csak az a nő rájött a dologra és mindent meg tesz, hogy még véletlenül se béküljünk ki... különböző dolgokat csinált (leveleket lopkodott tőlem is meg a barátnőmtől is, pillanatragasztót nyomott a zárba, meg ilyeneket) de velem úgy csinálta mintha a barátnőm lenne a bűnös, a barátnőmmel meg úgy mintha én. Illetve kordában tartja a barátnőmet, hogy kirakja a lakásból meg kirúgatja a munkából, ha velem kibékül... Illetve nekem többször is azt mondta, tartsam távol magamat a barátnőmtől, mert megöl! Közben olyanokat hallok a barátnőmről amiket el se tudok róla képzelni... ilyeneket, hogy együtt piál azzal a közös ismerőssel, meg hogy soha nem volt a barátnőm csak megjátszotta, meg állítólag az összes közös levelünket megmutatta sőt el olvastatta azzal a nővel... meg olyan is volt, hogy mindennek elmondott mások előtt... meg hogy mindent kitálalt amiket bizalmasan mondtam neki a titkaimat is elmondta állítólag... számon kértem a barátnőmet ezek miatt és azt mondta, hogy egyik sem igaz... nem tudom, hogy neki higgyek vagy a szóbeszédeknek? Én eddig kitartóan küzdöttem és próbáltam megoldást keresni erre a problémára, de nem tudom megéri-e még harcolni a barátságunkért... reménykedek, mert hiányzik és a jelek szerint én is neki... ha látja, hogy túl szeretnék lépni rajta, hogy barátkozok másokkal mindig jelez és megakadályozza azt... (vagy számon kéri akivel beszélgetek, vagy azzal jelez, hogy letilt facen aztán feloldja a tiltást néhány napon belül, vagy olyan is volt, hogy az uncsi tesómnak írt, hogy úgy látszik már nem érdekel, hogy mi van vele, mert látott beszélgetni mással, mert új barátnőm van... pedig NINCS!) Szemmel láthatóan így nem boldog és én sem vagyok az... az utóbbi időben belőle és belőlem a vicces és mindig nevető idétlenkedő csajokból búskomor, mindig szomorú nő lett... noha eleinte még megpróbálta eljátszani, hogy boldog... Nem tudom mit csináljak... tegyek még kísérletet a barátságunk meg mentésére vagy inkább hagyjam a csudába?

2012. okt. 27. 02:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Csak a töltött káposzta jó kétszer melegítve. Nyilván nem volt elég a bizalom kettőtök között, ha az a banya alá tudta ásni a barátságot, el kell ezt engedni Viki...
2012. okt. 27. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
volt egy veszekedésünk aminek következtében meg rendült a bizalma bennem és az a banya ezt használta ki... de akkor másnap reggel kibékültünk... én viszont próbálok hinni neki és bízok benne, hogy nem adta ki a titkaimat...
2012. okt. 27. 04:39
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha hinni akarsz, akkor hajrá. De sztem ennyi sz@rkavarás után már nem lesz ugyanaz... :s
2012. okt. 27. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
hát azt tudom...
2012. okt. 27. 04:56
 5/6 Theodorik84 válasza:
Huh, tényleg nagyon problémás az egész, mert barátnődet sakkban tartja az a nő (bár hogyan tudja kirugatni a melójából? Ő lenne a főnöke? vagy a főnökének a szeretője?), vagy ő lenne a lány főbérlője?? Ha barátnőd rendesen és megbízhatóan végzi a munkáját szerintem nem raknák ki, bár a nők tudják tényleg eléggé keményen kavarni a szart (már bocsánat). Nem tudom, milyen kísérletet próbálsz tenni, próbálkozz még egy picit, utána hagyjad a csudába, hiszen két emberen múlik egy barátság, és a barátságba nem fér bele a féltékenység (miért baj az, ha pár baráttal többel vagy körülvéve mint egyel????). Bár mindezt én férfi szemszögből nézem, de röviden és tömören ez a véleményem. Remélem normalizálódik majd a kapcsolatotok, de ha nem akkor sok igaz barátnőt kívánok Neked. F/28
2012. okt. 28. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A lakast is es a munkat is zsarolassal szerezte neki az a no es ahogy hozzajutatta ezekhez a baratnomet ugy meg is tudja fosztani ezektol... amugy meg agyba bujik az a banya mindenkivel, hogy elerje a celjait... be maszott a baratnom parjanak az agyaba is, de a baratnom nem akarja el hinni... sok mindennel probalkoztam mar, de meg van par otletem... es nem tudom, miert feltekenykedik ram a kedves baratnom...
2012. okt. 28. 17:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!