Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Folyton kritizalom a legjobb...

Folyton kritizalom a legjobb baratnomet. Mit csinaljak? (tobbi lent)

Figyelt kérdés

Mar tobbszor is megcsinalta velem h elore megbeszelt programokat lemondott aznap. Nagyon idegesit mar h azt mondja ( facebookon) h neki nincs kedve es ha en felduhodok h miert csinalja ezt velem azt irja h miert akarom h neki rossz legyen? Mostanaba 3an vagyunk ( o en meg egy osztalytarsunk) es a 3an lebeszelt programokat is ezzel az indokkal lemondta.

Mostanaban egy csomoszor felrovom neki nem szandekosan, csak ugy kicsuszik mert nagyon rosszul esik mikor igy fakepnel hagy. Es nagyon szeretem de mintha mostmar nemtudnek bizni abban amit mond es ez elszomorit. Mit csinaljak?



2012. dec. 9. 00:13
 1/1 2xSü ***** válasza:

Mond meg neki, hogy mivel kiszámíthatatlan, ezért egyelőre nem hívod el sehova, nem szervezed be a programjaidba, viszont nyitott vagy rá, ha esetleg ő szeretne ezt, vagy azt csinálni a társaságodban, feltéve, ha biztos benne, hogy nem mondja le a programot.


Pl. volt egy haverom, akivel két éven keresztül hetente összejöttünk egy sörözéssel egybekötött sakkozásra. Aztán valami történt, egy ideig nem ért rá. Még párszor hívtam utána, volt is, hogy összejött a dolog, de mikor már a sokadik „majd esetleg jövő héten” volt a válasz, idővel nem hívtam. Van közös baráti körünk, szoktunk találkozni, jól eldumálunk, de végül is nem házasodtunk ugye össze, én azóta találtam új sakkpartnereket és ő is éli a maga életét. Lehet ő változott meg. Lehet én változtam meg. Sőt lehet, hogy mindketten. Lehet lesz még olyan időszak, mikor újra hetente összeülünk. De ha nem, azzal sincs semmi gond.


Esetleg érdemes kicsit mélyebbre nézni, hogy mi lehet a háttérben. Lehet egyszerűen csak fáradt, lehet, hogy enyhe depresszió van a háttérben, vagy valakivel nem akar találkozni, vagy nem az ő döntése az, hogy mikor mit csinálhat és mit nem…

2012. dec. 9. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!