Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi van velem, miért érzek...

Mi van velem, miért érzek ennyire rosszat?

Figyelt kérdés

13 éve vagyok a párommal van 3 gyönyörű gyermekünk Ő kint dolgozik külföldön mindig aggódok érte de ez a mai felülmúl mindent annyira rossz nem bírom lenyugatni maagam olyan érzésem van hoyg baja lesz vagy a legrosszabb :(

Azt tudni kell hoyg nekem csak Ő van 12 éves korom óta teljesen árva vagyok és senkim nincs rajta kivül és természetesen a gyerekeken kivül.Rátett az is arra hogy kértem menjen orvoshoz és azt mondta Ő hozzá orvos nem nyúl majd csak a boncmester hamarosan meg amikor beszéltünk a kislányról aki most 3 éves ,hogy remélem a mi lányunkkal nem lesz annyi gond mint a most 10-en évesekkel akkor azt mondta Ő azt ugyse éri meg :( Érez valamit vagy miért beszél így ???Teljesen ki vagyok főleg hoyg ma nem is álmodtam semmi rosszat de ahoyg kinyítottam a szemem elkapott azonnal ez a rossz érzés vele kapcsolatban és ez azóta tart :(Mással is volt ilyen?


2013. febr. 18. 10:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Talán felhívhatnád és megkérdezhetnéd, hogy van, nem?

Igen, volt olyan, hogy rossz előérzet tört rám, de legtöbbször ez teljesen alaptalannak bizonyult.Ha eleve gondterhelt vagyok, vagy csak úgy ok nélkül depisebben ébredek, akkor szokott ilyen rossz előérzet jönni néha.De ez a stressztől van, meg az alap rossz közérzettől, ez generálja, nem jelenti azt hogy tényleg valami történni fog.

Viszont, ha tényleg baj fenyeget engem, vagy valaki mást, akkor nem depit meg idegességet érzek, inkább valami kép villan be, vagy jósló álom az illető állapotával kapcsolatban.

Lehet, hogy a párodnak nincs fizikailag baja, hanem azért mond ilyeneket, mert esetleg túlterhelt.Vagy lehet, hogy ez ilyen szólás nála.Például nagyanyámra és anyámra is jellemző, hogy általában mindenhez hozzátették:"Ha megélem", vagy:"Azt én már úgysem élem meg" Közben nem volt semmi bajuk.

Egyébként jó lenne, ha finoman próbálnád rávezetni, hogy aggódsz ére és megnyugtatna, ha megvizsgáltatná magát.Ha a bajt idejében kidertítik, sokkal könnyebben és jobb eséllyel kezelhető, ezt mindenkinek szem előtt kéne tartani.

2013. febr. 18. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszod sokat segített :) Felhívtam természetesen ,de majd ha haza jön megkérem hogy hallgasson meg és elmondom neki a félelmeimet és hogy ne mondjon iyleneket mert amikor nincs itthon akkor ezeken agyalok és a stressz az biztos hiszen 3 kicsivel vagyok teljesen egyedül segítségem semmi.Este majd beszélünk még facen majd akkor elmondom neki ezt, hogy miért voltam ma ilyen :( Nagyon szeretem ,imádom és nagyon féltem ,de szerintem ez érthető hiszen csak egymásnak vagyunk neki sincs senkije :(Mármint értem a rokonságot .
2013. febr. 18. 10:54
 3/3 anonim ***** válasza:

Szegénykém...:-(

Nálam tudod mikor szokott ilyen lenni? Mielőtt megjönne. Az én párom kamionos, és én is folyton rettegek amikor nincs itthon. De ez csa akkor van mielőtt tényleg megjönne a mensim, hormonok.

De ami Neked segíthetne az az lenne, hogy szőlj a párodnak, hogy ne mondjon olyanokat amiket mond, mert rossz érzéseket kelt benned, elbizonytalanít, és nem látsz józanul a félelemtől.

2013. febr. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!