Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak? Van egy csaj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Van egy csaj akivel megismerkedtem buliban, jol el is voltunk egész este, hazakísérés után elkértem számát de rosszat adott meg pedig látszolag jol érezte magát velem és ő hajtott rám.

Figyelt kérdés
2013. jan. 28. 01:29
 1/9 anonim ***** válasza:
42%
Menj fel hozzá házhoz, és üsd ki a haja alól, mert átbaszott!
2013. jan. 28. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Keresd meg facebookon!
2013. jan. 28. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
kerestem de nem találtam meg pedig az összeset megnéztem.
2013. jan. 28. 01:41
 4/9 anonim ***** válasza:
egyik ismerősöd sem ismeri?
2013. jan. 28. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
nem mert mindketten budapesten tanulunk de máshol lakunk és nincsenek közös ismeroseink.
2013. jan. 28. 01:50
 6/9 anonim válasza:
Ha legközelebb ilyen van,kérd meg hogy csörgesse meg a telódat hogy el tudd menteni a számát. Ilyen egyszerű.
2013. jan. 28. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Szaaaard le!!!Ha összetalálkozol vele,majd te is húzhatod a fejét ahogy ő a tiédet... és ennyi. Nem érdemes ilyenre elb*szni az időt.
2013. jan. 28. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

nem véletlen adott meg rosszat.

szóval felesleges kutatni utána.

idiótákkal eljátszhatod a rendőrös verziót,hogy ott helyben megcsörgeted,vagy lediktálod neki a számod és csörgessen meg.

2013. jan. 28. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
én pl,amilyen hülye vagyok,adtam már meg rossz számot:D nem direkt csináltam.
2013. febr. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!