Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti megengednétek a lányotoknak?

Ti megengednétek a lányotoknak?

Figyelt kérdés
Arról van szó, hogy rendeltem az interneten egy gépet, amit csak személyesen lehet átvenni. Nekem nincs kedvem elautózni érte (az út 2.5 óra csak oda), ezért megkértem valakit de ő az utolsó pillanatban lemondta. Holnap kéne átvenni és a lányom azt mondta, hogy elmegy érte, ha gondolom. Én megörültem neki, szóval rábólintottam. A gond az, hogy 19 éves, féléve van jogosítványa, délután fél 6-ig van előadása, szóval csak utána tudna indulni. Későn érne haza. Ti elengednétek?
2013. febr. 18. 14:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Ha autót adsz alá, akkor biztosan van már rutinja, és megbízható, nem fog 150-nel száguldozni, hanem felelősségteljesen közlekedik.
2013. febr. 18. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát Te tudod hogy és mennyit vezet. Ha jól megy neki elmehet de ha csak néha vezet akkor inkább ne.
2013. febr. 18. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Ha normális, akkor miért ne? Nem kislány már, és nagyon kedves tőle, hogy felajánlotta, segíteni akar vele, meg gondolom élvezi is a vezetést. Nyugodtan elengedheted.
2013. febr. 18. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Menjetek együtt! :)
2013. febr. 18. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha a fél év alatt rendszeresen vezetett, és van gyakorlata éjszakai vezetésben (sötétben indulnátok, 5 órát kellene tpk egyhuzamban nyomni a gázt), akkor talán igen, de a gyomrom egyben lenne, az biztos!
2013. febr. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
53%
tpk=tulajdonképpen, csak elírtam
2013. febr. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha tudod hogy jól vezet, megbízhatóan és nem csinál marhaságot akkor szerintem ez így rendben van. Bár ha nincs kedved vezetni akkor is mehettek együtt, mert ha csak 2,5 óra csak oda aztán meg visszafelé ez így hirtelen szerintem sok egy fél éves jogsihoz én szerintem, kérdés hogy bírná-e ezt a hosszú utat.

Nos ha nincs is kedved vezetni de szerintem nyugodtan mehetnél vele hogy ha úgy van akkor vedd is át tőle. Ha már vezetett ennyit egyszerre akkor szerintem nincs így probléma. Ezt inkább neked kell tudni hogy mennyire bízol meg így benne és hogy milyen jól tud vezetni ilyen hosszútávon. Én is elengedném a lányomat ha tudnám hogy bírni fogja ezt a hosszú vezetést.

2013. febr. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

nem értem hogy miért nem mentek ketten el érte?


Igy mindketten vezethettek. és ha már vettél valamit amiért messze kell menni miért mást küldesz érte?

amúgy meg küldjed szombaton amikor nincs elöadása és egy egész napja van rá.

2013. febr. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Attól füg, hogy vezetett-e már 5 órát máskor is egyhuzamban és sötétben.
2013. febr. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Igen, bízz meg benne, ez neki önbizalmat ad a vezetéshez a továbbiakban.
2013. febr. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!