Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megengednétek 17 éves lányotok...

Megengednétek 17 éves lányotoknak az együtt alvást a barátjával?

Figyelt kérdés
Még egyszer sem hozta fel lányom az együtt alvást a barátjával, de most lesz jövő héten 17. szülinapja, és megkért, hogy engedjem meg hogy hétvégén a barátjánál aludjon. Több, mint 5 hónapja vannak együtt, és már elég jól ismerem a srácot.
2012. ápr. 22. 19:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%
Persze, megengedném. De azért beszélnék vele a védekezés fontosságáról, biztos ami biztos, és vennék nekik egy doboz óvszert.
2012. ápr. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
94%
Igen. Ha komoly a kapcsolat, és ismered is a fiút, akkor inkább tudd, hogy jó helyen vannak,biztonságban.:)
2012. ápr. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
25%

Meg, de nem kell belőle rendszert csinálni! Normális keretek között néha-néha együtt aludhatnának, felhívnám a figyelmét a védekezésre és ennyi.


Mivel nem az együtt alváson múlnak a dolgok, ezért nem tiltanám, egyrészt nincs értelme, másrészt ennek is eljön az ideje. Azért nem engedném rendszeresen a dolgot, mert még elég fiatal, ne akarjon 17 évesen úgy élni mintha házasságot kötött volna. :)


Éljen a korához méltóan, idővel fokozatosan haladva a kapcsolat lépcsőfokain. :)

2012. ápr. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 mosolyogj! ***** válasza:
100%
Igen, szerintem mindenképp engedd meg neki. Ha le akar feküdni vele megteszi akkor is ha tiltod... így pedig mindenkinek kényelmesebb és a lányod bizalmát sem veszíted el, hiszen így tudja hogy mellette állsz és továbbra is elmondhat neked bármit. Valamint örülj hogy talált egy rendes fiút magának aki valószínüleg szereti őt...
2012. ápr. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Én megengedném, de akkor tényleg ott legyenek és ne az utcán kódorogjanak.
2012. ápr. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem már 16 évesen is megengedték. Igaz mikor először nála aludtam 1 hónap múlva 17 lettem. Akkor voltunk együtt 3 hónapja. Tudták, hogy már lefeküdtünk, mindig őszinte voltam anyámmal. Meg nem csak akkor lehet szexelni, ha ottalvás van. Egy sima délutáni találkozásnál is lehet egész nyugodtan. Szóval ez nem ezen múlik. Szerintem engedd meg, 17 évesen valószínűleg van annyi esze is, hogy védekezzen - bár erre ottalváson kívül is felhívhatod a figyelmét, mert valószínűleg nem csak akkor fognak lefeküdni egymással, mikor együtt töltik az éjszakát.
2012. ápr. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
köszi, ment mindenkinek a 100-as:))
2012. ápr. 22. 20:15
 8/12 anonim ***** válasza:
87%

Mi már 16 évesen is együtt aludtunk. És CSAK aludtunk, tényleg nem volt semmi, csak összebújva alvás. Bár nálunk kényszerhelyzet volt, mivel távkapcsolat, és 6000ftért nem éri meg 1 délutánra eljönni. Szóval anyukám megengedte, hogy itt aludjon. Ajtó nyitva volt, talán már hamarabb el is aludtunk, mint anyukámék.

Persze nekem nagyon jó a kapcsolatom anyukámmal, már előtte is beszélgettünk arról, hogy mindenképpen elmesélem neki, hogyha megtörténik a dolog, és hogy tuti, hogy fogunk gumit használni. Így is lett.

Azóta is együtt vagyunk, lassan két éve:)

2012. ápr. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
17%

Talán megengedném, de keretek között és nem rendszert csinálva a dologból. Tehát nem minden héten, hanem mondjuk nagyobb eseményekkor pl szülinap, szilveszter stb. Azért ne legyen együttélés szaga az egésznek, mert 17 évesen annak nincs ott az ideje...

Én 16 évesen (majdnem 17) ismertem meg a páromat, mi sosem aludtunk együtt, valahogy úgy éreztük ezzel várnunk kell. Én mai napig nem aludtam a páromnál, ő se nálam, amikor a szülők otthon voltak, pedig már bőven nagykorúak vagyunk. Valahogy nekem kellemetlen lenne anyós-apóssal ütközni a fürdőben reggelenként, nem szeretném bezavarni az életterüket. Mostmár albérletben lakunk mindketten (más-más városban) így van módunk együtt aludni...


A srác mennyi idős amúgy?

2012. ápr. 23. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
74%

Sok szülő elfelejti, azt amikor ő volt 17 éves...

Megengedném neki!

2012. ápr. 23. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!