Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elfelejtették a párom születés...

Elfelejtették a párom születésnapját. Eszükbe juttassam?

Figyelt kérdés
A párom családja teljesen elfelejtette a születésnapját. Se nagybátyja, se a szülei, se a tesója nem hívta fel. Ő nem szól semmit, de szerintem rosszul esik neki. Írjak egy sms-t a húgának, vagy hagyjam?
2013. febr. 18. 18:03
 1/5 anonim ***** válasza:

Ma van a szülinapja? Nem lehet, hogy még most akarják hívni?

Ha már tegnap volt, vagy később sem hívják akkor írhatsz nekik. Szépen, finoman.

2013. febr. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

ma van...


Azért nem tudom megérteni, hogy lehet elfelejteni egy általunk kedvesnek tartott személy születésnapját? :( Engem is elfelejtettek felköszönteni augusztusban és magama vettem... ezek szerint nem kellett volna, mert a fiukat is elfelejtik...

2013. febr. 18. 18:14
 3/5 anonim ***** válasza:
59%
Ezek szerint elvileg jó a viszonyotok ha számít rá. Szóval lehet úgy kéne, felhívod a tesóját meg az anyukáját, hogy: "Jaj, hello csak érdeklődnék hogy jöttök-e a héten felköszönteni szülinapján esetleg mert akkor úgy készülünk, vagy csinálnák fánkot,sütit hogy akkor épp friss legyen. De persze ha nem értek rá megértjük, esetleg adjam, hogy boldog szülinapot kívánjál akkor?" - ez kiharcolás igen de érte teszed nem magadért szóval nem számít, s ilyen alól már tényleg bunkóként lehet csak kibújni.
2013. febr. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy náluk nem divat. Nálunk se az, soha nem is volt, és senki se csinál belőle nagy ügyet, ha valaki megfeledkezik valakiről és mondjuk 1 hónap múlva hívja fel, mert akkor jut eszébe. Szerintem ne szólj nekik, max akkor, ha tudod, hogy az ő családjában kiemelten fontos ünnep a szülinap, bár akkor jó eséllyel el se felejtenék. 26N
2013. febr. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Este felhívtam a sógornőmet...eszébe juttattam, mert láttam a páromtól, hogy úgy várja mint egy kisgyerek, hogy felhívják. Aztán, ahogy a sógornőmmel beszéltem felhívta az apukája és az anyukája is.


Tudtommal fontos náluk a születésnap, mindenkiét megünneplik. Ez már a 6. közös szülinap, csak észrevettem volna, ha nem fontos...


Köszi a válaszokat.

2013. febr. 19. 07:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!