Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a vőlegény a barátja...

Ha a vőlegény a barátja születésnapját választja a menyasszonya helyett?

Figyelt kérdés

A párom külfőldön dolgozik. Hétvégente szoktunk chatelni, meg voltunk beszélve a mai napra is, hogy 4kor feljön netre. Azt mondta akkor,hogy egy óra és jön. 8kor hivtam szintén egy órát mondott. 10 perce hivtam és azt mondta ma már nem jön, mert kártyáznak. Totál ki vagyok idegileg. Harmonikus kapcsolatban élünk, 4 év alatt mindössze 3szor ha veszekedtünk. De amióta külföldön dolgozik megváltozott.

Ti hogy reagálnátok egy ilyen helyzetre?


2012. márc. 31. 21:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
78%
Majd holnap biztos jó lesz neki, mondd el neki, hogy nem esett jól. De nem kell ennek akkora feneket keríteni szerintem
2012. márc. 31. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
79%
Hagydd már egy estét, hadd ünnepeljenek a fiúk:) Biztos nem így tervezte, de megértheted, hogy nem mondhatja azt a haverjainak, hogy otthagyja a születésnapi kártyázást meg ünnneplést, hogy az asszonnyal beszéljen neten... Képzeld már milyen gáz lenne neki. Nem ebből az egy napból áll a világ.
2012. márc. 31. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
48%
Azt hogy az embernek van élete a párján kívül is?
2012. márc. 31. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
45%
Te már most egy házisárkány vagy.
2012. márc. 31. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Én elfogadom, hogy bulizik, partyzik, szulinapozik, de ha egyszer mar meg voltunk beszelve akkor szolhatott volna időben, hogy nem jön fel netre. Bulizzon is, én nem tiltom meg neki, hisz fiatal (26 éves), de ha én csináltam volna ezt vele akkor tuti, hogy kiverte volna a raplit.
2012. márc. 31. 22:05
 6/16 A kérdező kommentje:
22:03-snak ...miert?
2012. márc. 31. 22:11
 7/16 anonim ***** válasza:
szerintem megcsal...
2012. ápr. 1. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
10%

Szerintem is másik nő lehet a képben.

Ha már hisztériázol, okkal tedd.

2012. ápr. 1. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
61%

Már megbocsáss, de tiszta h.lye vagy!

Még szép, hogy a barátja szülinapja, én is a barátnőm szülinapját választanám, mert az csak egy évben egyszer van, veled meg bmikor lehet.


Ha meg emiatt idegbeteg vagy, menj orvoshoz!

2012. ápr. 1. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
75%
Biztos nem tudta, hogy meddig fog tartani, vagy úgy gondolta, hogy lelép hamar, hogy beszéljen veled, csak aztán marasztalták a haverok. Ne akadj ki ezen...
2012. ápr. 1. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!