Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek normális?

Szerintetek normális?

Figyelt kérdés
Apám aktuális barátnőjéről van szó, aki szerintem totál kattant. Teljesen rovidre nyírt haja van ami szerintem alapból gáz. Meg pl. olyan dolgokat csinál, hogy reggelente félóráig tárva-nyitva van az erkély, amikor meg vagyok fázva. Csoda, hogy nem gyógyulok meg, ennyi erővel a teraszon is aludhatnék.

2013. febr. 19. 06:57
 1/10 anonim ***** válasza:
79%
Igen, normális. Az hogy neked nem tetszik a haja az a te bajod, neki ez tetszik, ehhez semmi közöd, nem neked akar tetszeni. Reggelente meg szellőztet, mint minden normális ember.
2013. febr. 19. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
64%

Nálam is nyitva van az erkély ajtó minden reggel olyan háromnegyed órát, amíg készülődök, mielőtt elmegyek itthonról,akkor csukom be.

AZ meg hogy rövid a haja, neki meg apukádnak úgy tetszik,akkor téged miért zavar, ha meg hosszú haja lenne, az lenne a baj, hogy hullik és mindenhol ott van.

Szóval akkor mi a bajod apukád barátnőjével, azon kívül, hogy a barátnője és azon kívül, hogy roppantul unatkozol?

2013. febr. 19. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
85%
Rovid haj miert baj?Ha apukadnak ugy jo nyugodj bele.Az meg hogy szelloztet jol teszi!A szobad tele lehet bacikkal,meg a friss levego kell.
2013. febr. 19. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
85%
A frizurajahoz masnak semmi koze, a szelloztetes teljesen rendben van, mivel ez igy egeszseges, neked sem art!
2013. febr. 19. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

A kinézete magánügye, ha NEKI és APÁDNAK tetszik, akkor NEKED semmi közöd hozzá.


AZ meg, hogy ennyire félsz a friss levegötöl - valószinüleg ÉPPEN ezért vagy beteg, mert túlöltözöl, túlfütött lakásban vagy állandóan és még nem is szellöztetsz.

2013. febr. 19. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
32%
reggel mar nem aludni kell!
2013. febr. 19. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Azért kattant, mert rövid a haja???? Anyám.... Hány éves vagy te? 10? A friss levegő tudtommal még senkinek nem ártott meg, sőt! Ha be vagy zárkózva a bacikkal a lakásba, na attól nem fogsz tudni meggyógyulni. Egész egyszerűen fel kell öltözni, felveszel egy vastag pulcsit amíg szellőztet, ha vége, akkor leveszed. És friss levegőben gyógyulsz tovább. De komolyan, ha ennyiből problémát csinálsz, bizony nagyon nehéz lehet veled együtt élni, lehet, hogy apád és az aktuális barátnője is így gondolja és elég nehéz lehet nekik....
2013. febr. 19. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
38%

Az, hogy kinek milyen a haja, azt tényleg nincs jogunk kritizálni. Az pampogjon, aki tökéletesnek született (ilyen meg nincs).

Mondjuk én a reggeli fél órás szellőztetésért szólnék, persze normálisan megbeszélném vele, mert szerintem a szellőztetés lényege nem az, hogy fűtési szezonban -10 fokosra hűtsük a szobát, a fűtőtest meg hadd fűtse az Univerzumot, hanem hogy kicserélődjön a levegő a szobában, annak meg elég 2-3 perc.

2013. febr. 19. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Soha nem értettem akik ennyire nyafognak egy kis friss levegő miatt. Osztályteremben is ez van, belépsz majdnem kiüt onnan a szag, mindenki ásítozik mert nincs oxigén, de ha valaki kiakarná nyitni az ablakot. "Ne, hideg van! Télen nem kell szellőztetni!" Akkor bzdmeg levegőt se vegyél.. és a legtöbb nyári ruhában ül a teremben.
2013. febr. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen normális, ez legyen a legnagyobb bajod a csajszival.

Naponta legalább egyszer kell szellőztetni, a haja meg az ő fején van így az ő dolga,hogy mit csinál vele ;)

2013. febr. 19. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!