Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukátoknak hogy szóltatok...

Anyukátoknak hogy szóltatok arról, hogy szeretnétek találkozni valakivel, akit a neten ismertetek meg?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, kb. 3 éve ismerjük egymást neten keresztül, de idén tudnánk találkozni. Baráti találkozó lenne. Hogy mondjam el anyunak? Nem akarom hogy azzal jöjjön, hogy nem enged el, meg lehet hogy egy pedofil, kinyír meg stb...


17/L


2013. febr. 19. 14:32
 1/10 anonim ***** válasza:
36%
én nem találkozni neten megismert figurákkol, unokahúgom ilyenekkel ment Pestre színházba, aztán elmentek bulizni is,ahol valamit az italába csempésztek
2013. febr. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
75%
Hany eves az a fiu es hol talalkoznatok?
2013. febr. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
51%
Sehogy. Elég gyenge idegzetű, úgyhogy jobb, ha nem tudja.
2013. febr. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Találjatok ki valami teljesen ártatlan programot. Például a találka keretében menjetek el egy kávéházba és ennyi. Nyilvános hely, nem vagy veszélyben, nem töltötök együtt túl sok időt, nincs min aggódnia.

Sőt ha nagyon parázik, ő is elmehet a kávéházba és megnézheti, hogy minden oké-e, úgy hogy a fiú soha nem tudja meg, hiszen nem ismeri anyukád :)

2013. febr. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
74%

Azt, hogy beszéltem egy sráccal a neten, nem túl messze lakik, és egy vasárnap délután beülünk valahova.

Nem idegeskedett, de lehet, hogy nem fejtettem ki elég világosan, hogy előtte nem találkoztam még vele - kicsit csúsztattam. Utólag persze elmondtam őszintén.

Jobb lett volna, ha nem enged el, mert baromi gázos volt az a találkozás.

2013. febr. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Már többször találkoztam neten megismert fiúkkal, pedig az én anyukám is nagyon aggódós.

Mesélj sokat a srácról, mutass képet, facebook profilt.

Telefonon/skype-on beszéltél már vele?

Mindenképp nyilvános, forgalmas helyen találkozzatok.

2013. febr. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
48%

Én max úgy egyeznék bele, hogy elviszlek, találkozom a sráccal, megnézem magamnak.

Neked mindent el kellene mondanod róla. Mi a neve, hol lakik (minél pontosabban), hol tanul, telefonszáma (fake számmal hiába próbálkoznátok, ott helyben megcsörgetném, ha nem kezd el kutakodni a telója után, már fordulunk is vissza) stb.

Kikötném, hogy legalább óránként hívj fel. Nem kellene hazajönnöd, csak 5 mp-et beszélnénk, hogy minden okés. Addig maradhatnál, ameddig akarsz. Ja, és nyilvános helyen kellene maradnotok, csak olyan nyilvános helyen, amit te is ismernél. Ezt is megígértetném veled. Ha nem hívsz fel, ahogy megbeszéltük elmondanám előre, hogy oda fogok menni és megnézni, mi a helyzet. Ha ott vagytok, és csak elfelejtetted, akkor maradhatnál szintén amíg szeretnél, de én is maradnék a kávézó előtt az autómban és szemmel tartanálak, mert ezek szerint nem lehet megbízni benned, hogy ha megbeszélünk valamit akkor be is tartod.

Ha ezeket mind betartod, semmi akadálya nem lenne, hogy találkozzatok.

Fentieket nem azért csinálnám, hogy neked rossz legyen. Hanem mert féltenélek. A srác adatai sem azért kellenének, hogy lenyomozzam. Hanem ha valamivel próbálkozna, akkor tudjak hol elindulni.

Amúgy meg, ha baráti találkozóról van szó, akkor nyugodtan jöhetnétek hozzánk is, mármint hozzátok. Esetleg felajánlhatnád Anyudnak ezt a lehetőséget is. Nyilván nem úgy, hogy ott ül mellettetek:)

2013. febr. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Jaaaj, azért nem minden netes társkereső fiú pedofil sorozatgyilkos.


nekem ennyi idős koromban egy halom netes randim volt, általában plázában találkoztunk, ott tuti nem nyír ki, mert mindig tele van emberekkel. leültünk a kajálda részhez, ittunk egy üdítőt, beszélgettünk. megbeszélt időre hazamentem, és áradoztam, ha szimpi volt a srác. ha nem, akkor is meséltem, és eldöntöttem, h az életben többet nem akarom látni :D


most akkor ennyi erővel senki ne menjen sehova, mert bármilyen idegen leszólíthatja és beszélgethetnek. ez sem sokkal másabb, itt legalább tudnak egymásról pár dolgot. ha anyud nagyon parás, akkor mondd, h egy barátnőddel találkozol.


volt egy nagyon jó sztorim, a villamoson ismertem meg egy pasit (éjszakai járat, ott azért könnyebben megy az ilyesmi :D) szimpik lettünk egymásnak, és megbeszéltük, h köv. héten találkozunk egy sörözőben. de se telszámot, se ímélt, se vezetéknevet nem tudtunk. mint a régi szép időkben, amikor még illett ott lenni, és nem kellett előtte mobilon meg faszbukon egyeztetni egy hétig, amit már amúgyis lezsíroztatok. talán pont emiatt, de meg is lepődtem, h a srác ott ült a pultnál, mikor beléptem a krimóba :) a barátaim azért elkísértek, amúgyis bulizni mentünk, és már csak kíváncsiságból is, de azért lesz ami lesz alapon vettük a "randi helyszíne" felé az irányt.

nem volt baltásgyilkos a fiatalember, tök jót buliztunk aznap este, és egy rövid, ámde intenzív liezon kerekedett a dologból :)

2013. febr. 19. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
48%
A 7es nagyon jól leírta. Anyukám mindig így csinálta velem, ha ilyen találkám volt, és ennyi idősen volt jó pár :)
2013. febr. 20. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
48%

Az rendben van, utolsó előtti, hogy Neked hány ilyen randid volt, és soha nem történt semmi bajod. Őszintén örülök neki, tényleg! Nyilván inkább normális emberek és fiúk vannak a világon, kevesebb az idióta, sokkal kevesebb. De mi van, ha az én (leendő) lányom pont egy ilyen b*romarcúba szalad bele?:) Érted miről beszélek?

Még egyszer mondom: nem a kutakodás lenne a célom, vagy a lányom életének ellenőrzése. Fiatalkorúként és egyébként is, én vagyok a felelős érte. Szülőként valószínűleg az életemet is odaadnám a gyerekemért. Ha tehát néhány egyszerű, és talán a lányom számára sem annyira zavaró intézkedéssel több esélyt adok a hatékony cselekvésre baj esetén, akkor ezeket az intézkedéseket meg is fogom tenni!

2013. febr. 20. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!