Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hany éves korotokban...

Ti hany éves korotokban éreztétek ugy, hogy elegetek vana s zorakozasbol és komolyabbak vagytok?

Figyelt kérdés

Hogy csak a baratotok és a csalad alapitas erdekel.

Én 17 vagyok és ugy érzem még egy jo ideig bulizni akarok,de sok baratnom aki 19-20 éves mar nem jar el sehova,azt mondjak rauntak,inkabb otthon ülnek egesz nap.Nemet és kort is irjatok


2013. febr. 19. 21:24
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:

Nálam 15-18 éves koromig tartott az a nagy bulizós időszak, azóta tipikus otthonülő lettem. De komoly vagyok-e? Van, aki annak tart, mert csak azt látja, hogy suliban szorgalmas vagyok meg csöndes, de aki ismeri a totál zaccos oldalamat, az tudja, hogy elég komolytalan vagyok.

De szeretek otthon lenni, teázgatni, filmezni, olvasgatni (kockulni^^), és már a gondolat is elborzaszt, hogy hajnalokig bulizzak hangos zenére.

Persze kulturált kávézókba nagyon szívesen beülök a barátnőimmel.

19L (lassanmárhúszévesnéni)

2013. febr. 20. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:

16-18 évesen volt 1-1 sulidiszkó, aztán 18-22ig az egyetemen és utána kicsit buli orrba-szájba, aztán megint semmi. Kolesz előtt és most, utána sem voltam oda a bulikért. Családalapításban vagyunk.


24N

2013. febr. 20. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:

Én sosem voltam az a "nagy bulizós fajta". elég "korán" lett komoly kapcsolatom (16 évesen) attól kezdve általában együt mentünk szórakozni, de nem bulikba, inkább barátokkal összejártunk, kirándultunk, ilyesmi...Nekem sosem hiányzott az a nagy "kiélés", amiről sokan beszélnek. Egy jó koncert, egy szép vacsi a barátokkal, közös sátrazások, nekem elég jó szórakozás volt. Egyetemi évek alatt sem volt másképp, pedig a párommal elég messze voltunk egymástól. Néha kimentem, de nem gyakran.


Most meg együtt lakunk. Vannak barátaink, esetenként velük kimegyünk, nem vagyunk besavanyodva. Mégis a kapcsolatom a legfontosabb és persze hosszútávon a család.


22-L

2013. febr. 20. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:

ejha...én nagyon bulizos voltam, és vagyok is...és ráadásul a völegényem dj...így evidens a havi négy buli..örülünk, ha egy-egy hétvége szabad, és nem kell menni...ez tény, de ettől függetlenül mindig élvezem a bulit...pláne, hogy ahol a völegényem rezidens, az egy családias hely, ott vagyunk a barátainkkal, majd ismerek mindenkit, meg van az a közeg, aki odajár...(nem sláger diszkós, underground dj)...élvezem, de ha pl jönne a gyere (2-3 éven belüül lesz is:)) akkor az sem zavarna, hogy most nem bulizok egy ideig...:) anyuék is eljártak mellettünk egyszer-egyszer..biztos vagyok benne, hogy mi is fogunk:) barátokról meg nem mondok le!

24L

2013. febr. 20. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:
18 éves koromig akartam folyton bulizni, utána már nem, max mozi vagy színház, nagyobb koncert. Meg étterembe szeretek menni. 33/n
2013. febr. 20. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:
Mivel nem szeretem az egysíkú életet, így nem történt ilyen velem és szerintem sosenem is fog, max. átmenetileg. :) Mindig fontosak voltak a barátok és szerettem szórakozni járni. De ugyanilyen fontos volt a társam/barátom is, ha volt. Tehát a korábbi életem sem csak a bulikból állt, ki tudtam alaktani egy egyensúlyt. Eredmény: nem untam rá. 26/N
2013. febr. 20. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:

Én sose szerettem olyan szórakozóhelyre járni, ahol táncolni kell és hangos a zene. Néha mentem persze diszkóba, de annyi volt az egész, hogy végig ültünk, néha elmentünk italért és beszélgettünk. Jobban szeretem a sima, hangulatos beülős helyeket, ahol ihatok tea, kávé és koktél különlegességeket. Kort nézve ilyen vagyok, amióta csak az eszemet tudom, de talán 20 éves koromtól lettem komolyabb. Már inkább az a vágyam, hogy összeköltözhessek a párommal végre, akivel 4 éve vagyok együtt, jövőre gyerekünk szülessen és kapjak munkát majd idővel. (idén végzek egyetemen, de van már 2 szakmám is)

21N

2013. febr. 20. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:

nekem soha nem volt ilyen korszakom. Én bulizás helyett kirándultam, vagy belvárosban tekeregtem a barátnőimmel. Néha elmegyek rockkoncertre.

De a mai napig ezt az életet követem. Szóval...


23/L

2013. febr. 20. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:
Én mostanság megyek át a változáson..15 éves koromtól mostanáig (23) minden hétvégén buliztunk (disco, kocsma, házibuli). Az elmúlt egy évben, már csak kínnak érzem a hétvégéket, egyre kevesebbszer megyek.. Amúgy sem szeretek inni.. Felnőtt létemre sem tudom hol a határ és iszonyú másnapokra ébredek, hülyeségeket csinálok.. Nem nekem való. Mégis havonta egyszer minimum lerángatnak megint én meg hagyom magam és persze megint berúgok másnap megint rosszul vagyok.. Sajnos olyan jellegű szórakozásra, amire én vágyom színház, mozi, kávézás, sétálás, dumálás, étterem egyik haverom sem vevő.. Így mostanában inkább egyedül ülök itthon, alszom, tanulok, olvasok,rajzolok, takarítok hétvégente..Aztán egyszer csak én is megtalálom a magamnak való társaságot.. Sajnos ezzel jár, ha valaki abszolút beleolvad egy piálós, felelőtlen, felnőni sosem akaró buli brigádba..
2013. febr. 20. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:

Szerintem ez egyáltalán nem kor függő.

Nekem az egyetemen volt, hogy álandóan mentem, ha meg tudtam anyagilag oldani (nme a szüleimet húztam le miatta pénzzel)

Mostanság keveset járunk el, de amúgy is inkább beülősek, koncertezősek, mint táncolósak vagyunk.

De ennek az oka inkább a munkabeosztásban rejlik, így is alig van időnk kipihenni magunkat, a sok tennivaló mellett, amikr van több szabadnap, akkor utazunk ide-oda, vagy a szüleinket , testvéreket látogatjuk meg.


Emelett az exmunkahelyemen a nálam idősebb korosztály gyerekkel férjjel többet jár bulizni. Mármint természetesen nem a gyereket viszi magával, haenma szülők mennek, vagy jöttek velünk (32-42 korosztályról beszélek)



Nem feltétlenül függ össze a komolyság a buli hiányával...



Ennyi idősen én nem is mehettem csak 2 havonta egyszer táncos helyre:)


25/N

2013. febr. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!