Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hany éves korotokban...

Ti hany éves korotokban éreztétek ugy, hogy elegetek vana s zorakozasbol és komolyabbak vagytok?

Figyelt kérdés

Hogy csak a baratotok és a csalad alapitas erdekel.

Én 17 vagyok és ugy érzem még egy jo ideig bulizni akarok,de sok baratnom aki 19-20 éves mar nem jar el sehova,azt mondjak rauntak,inkabb otthon ülnek egesz nap.Nemet és kort is irjatok


2013. febr. 19. 21:24
1 2 3 4 5
 11/45 anonim válasza:
18-19 között. jobban érdekel a család, párom, munka, jövőtervezés, meg hasonlók. bulira ami reggelig tartó, olyanra rá sem bírok gondolni. 20/L
2013. febr. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim ***** válasza:

16

18/f

2013. febr. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:
Nekem 17 éves koromtól 20 éves koromig tartott a bulizós időszakom.Viszont 20 évesen elkezdtem váltott műszakban dolgozni és örültem ha hétvégéken alhattam szórakozás helyett.Azóta nagyon ritkán de eljárok de már nem vonz annyira az egész és mivel egyre drágábbak a piák a nehezen megkeresett pénzemet nem erre szeretném költeni.26/N
2013. febr. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:

15-18 éves korom között végig buliztam

mostmár nem vágyok, inkább tanulok, gépezek, és persze a párommal vagyok, amikor csak van időm munka mellett :)


19/L

2013. febr. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 anonim ***** válasza:

Miután édesanyám elhunyt, eléggé megcsappant bennem a vágy.

15 voltam akkor, 16 évesen ismertem meg párom, akivel mai napig együtt vagyok, vele élem ki magam minden szempontból, de mi is inkább nyugisak vagyunk.

23/L

2013. febr. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 anonim ***** válasza:
17-18 éves voltam, amikor már semmi újat nem találtam benne: voltam kocsmázni, menő diszkóban, házibuliban, barátokkal, barátnőkkel, nekem ennyi elég volt. Most inkább összebújok a barátommal, érettségi előkészítőre járok, kb 2-3 havonta megyek el, de akkor is éjfélre itthon vagyok. :)
2013. febr. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 anonim ***** válasza:

"Hogy csak a baratotok és a csalad alapitas erdekel."


Kövezzetek meg de ez önmagában még senkit se tesz komolyabbá. Főleg az nem hogy buli buli hátán aztán hirtelen családalapíthatnékod van mert pl. nem értél még el semmit se az életben és azt hiszed a gyerek fog valakivé tenni - aztán a gyerek felnő, kirepül hazulról te meg megint jelentéktelennek fogod érezni magad de akkor már az veszed észre hogy elszállt az életed nagy része amit te KIZÁRÓLAG gyerekneveléssel töltöttél.


Én azt mondom előbb építsd az életedet, találd meg a helyed, hogy mit akarsz elérni az életben, dolgozz meg érte és amikor úgy érzed elérted amit akartál és igazán értékesnek tartod önmagad akkor jöjjön a gyerek. Máskülönben szegény poronty csak egy eszköz lesz hogy TE fontosnak érezd magad.

2013. febr. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim ***** válasza:
Én kb 15-től 32-ig buliztam. Persze voltak korszakok mikor hétvégi 2, mikor hétköznap 5-ször, mikor nonstop. A vége felé egyre háklisabb az ember mindenre. A környezet, a pia, a társaság. Nőnek az igények csökken az élvezet. Alig vártam már hogy változzon valami.
2013. febr. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:
Soha nem voltam bulizós alkat, ezt a korszakot én átugrottam.
2013. febr. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:
Én mindig is nagyon komoly voltam, de volt egy időszak amikor "kihúztak" ebből a komolyságból. Bulizni ugyan nem jártam, de elég sokat csavarogtam és jóformán nem törődtem az alap és fontos dolgokkal. De aztán 2 és fél év után végképp ráuntam és "visszakomolyodtam". :) 16/L
2013. febr. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!