Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Játszmázó, erőszakos férj/bará...

Játszmázó, erőszakos férj/barát. Van másnak is hasonló tapasztalata, hogy erőszakos/terrorizáló volt/vagy van férj/barát kifele megnyerő, kedveskedő férfi, aki jó színészi teljesítménnyel nagyon sok embert megvezet? és kiket és kiket nem?

Figyelt kérdés

"Á itt a családban minden rendben van. Csak egy kis Ez tányércsörgés..csak rendet akarok tartani a családban..nagyon szeretem a családom,imádom őket! (verni,bántani)stb.

Nálunk az egyház "feküdt le neki", az ismerősök fele, a férfi járőrök kb 2/3-a, és a ksan öltöző fiatal nyomozónő.A szigorú nem. De így is elég szomorú az arány.

Te,hogy jártál?


2013. febr. 20. 21:11
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
73%
Ez nekem nagyon érthetetlen. Nem fejtenéd ki bővebben?
2013. febr. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
77%

Nagyon értelmetlen a kérdésed. Kinek feküdt le az egyház, a fele ismerősök, rendőrök stb.

Ezt legfeljebb a politikusokra lehetne elmondani.

2013. febr. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
77%
?????
2013. febr. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Elég zavaros a kérdésed, azt viszont elmondhatom, hogy azok az emberek, akik mások előtt játsszák a tökéletes embert, közben verik a családjukat, orvosilag pszichopatának mondhatóak. Nem egy ilyen esetet láttam.

Akiről tudja a környezete, hogy hajlamos a dühkitörésekre és az agresszióra, az egyszerűen agresszív személyiség, de aki a környezete számára teljesen normálisnak és makulátlannak tűnik, az pszichopata. Ők szokták a legdurvább dolgokat elkövetni családon belül. Nagyon elkeserítő esetekkel találkoztam.

2013. febr. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
82%

Mit akarsz mondani? Ki feküdt le? Hova? Kivel? Miért?

Mi van?

2013. febr. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván úgy érti, hogy a felsoroltak hisznek neki, s rendes embernek tartják. A címmel együtt nekem lejött, de tény, hogy nem így kell világosan írni.


Nekem nincs ilyen ismerősöm, ha lenne és rájönnék, azonnal nem lenne, ennyi :)

2013. febr. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

A lényeg,hogy annak ellenére,hogy szóban/lelkileg nagyon durván terrorizált minket a férjem. Hála magamnak sikerült kitennem a lakásomból- a válás bejelentése után többször halálosan megfenyegetett, meg akart verni(csak beugrottam az ajtómon,akkor azt verte). Az egész sztori 3 évig húzódott. Ex jó keresztény lévén, folyamatosan probáltam segítsget kérni a egyházunktól.Kétszínű,álszent segítséget kaptam,aminek az a lényege,hogy nekem kell megbocsájtani,meg a házasság szentsége. Magyarul a férjemnek hittek,aki úgymond csak nevelni akarta a családját. Az idők folyamán többször kihívtam a rendőrséget(igaz vér nem folyt) Ebből 1 teljesen korrekt, 1 eset határozott kérésemre fogl. csk az üggyel, 1 esetben meg majdnem a férjemet védte. A feljelentés után (halálos fenyegetés,testi fenyegetés) után 2 nyomozónő teljesen korrekt volt. Sajnos betegség miatt más hallgatta meg a férjemet,azokat meg úgy megvezette,hogy majdnem a pártját fogták. Amikor voltam ott,teli van fiatal nyomozónővel,némelyik meg űgy öltözik,mint egy k

Ja semmilyen anyagi hasznom nincs a válásból,mert egy csóró 8 osztályos,aki viszont nagyon tudja,hogy kell megvezetni valakit. Így már érthető?

2013. febr. 20. 21:29
 8/17 anonim ***** válasza:
52%

Miért nem hagyod ott? Ver, bánt? Ha 8 napon túl gyógyuló sérüléseket okozott akkor abban az esetben csináltattál látleletet róla? Ha vannak papírok akkor nem fog "lefeküdni" egy nyomozó se neki.

És milyen egyház "feküdt le neki"? Ti valami szektások vagytok?

2013. febr. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Megundorodtam az egyháztól és attól is mennyire szimpátia kérdése,hogy egy rendőrségi ügynél ki lesz a hunyó.S a férjem undorító játszmáitól is. Ja, egyébként hamar megfekszenek a nők neki, majd megszívja más is vele.Bárcsak ott tartanánk,akkor nem engem boldogítana a zaklatásaival!
2013. febr. 20. 21:34
 10/17 A kérdező kommentje:
Az evangélikus egyházról van szó.
2013. febr. 20. 21:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!