Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kocka barát! Akik hasonló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kocka barát! Akik hasonló helyzetben van mit csinál? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Minden hétvégén találkozunk és ha ott vagyok akkor nem játszik csak akkor ha tanulnom kell és olyankor mondom hogy addig játsszon nyugodtan. Nagyon szeretem egyenesen imádom, de hétköznapokon sosem keres fel. Egy ideig ráírtam de aztán mindig elmegy hosszú időre játszani. Már nem merek ráírni mert nem akarom zavarni vagy rajta lógni. Azt mondja hogy nagyon is hiányzom neki, de mégsem keres fel hétköznap... Ha én nem vagyok ott akkor ott van neki a játék...

Néha úgy érzem mindegy hogy vele vagyok-e vagy sem ő ígyis-úgyis elvan. Nem az zavar hogy elvan hanem úgy érzem mindegy hogy vele vagyok-e vagy sem.

Rákérdeztem, azt mondta fontosabb vagyok és igen is szeret. De akkor miért nem mutatja meg ezt gyakorlatban is? mit kéne tennem?



#párkapcsolat #kocka barát
2013. febr. 17. 15:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Szüleim majdnem el váltak, ez volt az egyik ok. Ne keresd te sem, aztán majd észbe kap.
2013. febr. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Egy bizonytalan és egy biztos ember találkozása a tiétek. A biztos ember mellet mindig szenvedni fog a bizonytalan, mert ő önző módon rá akar telepedni a másikra. A biztos ember egészséges módon kezeli a kapcsolatot. Te vagy a bizonytalan, kedves kérdező.
2013. febr. 17. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
21%
én 4 éve keményen sportolok, jól nézek ki, izmos vagyok jol tanulok, van egy csodálatos barátnöm, rendszeresen eljárok bulizni, van sok barátom és 20000 haverom emelett, kicsit melozni is járok, szoval pénzem is van, mindenem megvan szinte tökéletes az életem, de NAGYON bánom h nem kezdtem el kb 4 éve rendesen WOWozni, hihetetlenül bánom, mit nem adnnék érte, csak mostmár tudod, késö elkezdenem : /
2013. febr. 17. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Hát már ezt csinálom 2 hónapja... de hétvégén mindig találkozunk mert már vagy 1 éve mindig találkozunk ugyan azon a helyen pénteken suli után. Szóval még azért sem hív fel hogy pénteken áll e a helyzet...

Viszont én nagyon szeretem, nélküle iszonyú magányos vagyok...

2013. febr. 17. 16:03
 5/9 anonim ***** válasza:

Ezen vàltoztatnotok kell.

Bevallom èn is kocka vagyok de naponta hìvom a baràtnõm, van, hogy akkor is ha aznap màr talàlkoztunk, esetleg neten beszèltünk.

Te meg nyugodtan keresd fel.

Ha lecsesz mert megzavartad a jàtèkàt (itt most nem azt èrtem amikor csak lazàn ràdszòl , hanem komolyabban làtszik ,hogy zavarja , hogy abba kellett hagynia )akkor pedig gondolkozz el rajta,hogy tuti fontosabb vagy,-e neki mint a gèpe.

Ha ilyen lennèk (màrmint olyan mint a 2. pèldàm) ès nem tûnne fel akkor mèg örülnèk is neki,hogy szòlt a baràtnõm mielõtt tönkremegy a kapcsolatunk.

2013. febr. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

" A biztos ember mellet mindig szenvedni fog a bizonytalan, mert ő önző módon rá akar telepedni a másikra. "


Egy pillanatig sem telepedtem rá! Nem is akarok a terhére lenni egy másodpercre sem. Így mindent úgy csinálok hogy neki jó legyen. Nem kértem tőle semmi nagyot csak egy kicsit több törődést... Nem azt akartam hogy egész nap velem legyen, de hétköznap egyszer legalább rám írhatna neten keresztül. Itt inkább a törődés hiányzik belőle...

2013. febr. 17. 16:09
 7/9 A kérdező kommentje:

5-s nek! sosem mondta hogy zavarom.

Ha végez mindig szépen válaszol. Csak én nem szeretem hogy mondok valamit aztán eltűnik 45 percre majd reagál ír 1-2 mondatot és ismét eltűnik.

Mondtam neki ha játszik akkor szóljon és nem zavarom... Na de mindig játszik ha gép előtt van... Nagyon ritka ha beszélünk neten.

2013. febr. 17. 16:12
 8/9 anonim ***** válasza:

3-as! :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D


Barátom is játék függő, kicsit zavar is, mert már nem 15 éves. De van életünk.. Ha nem vagyunk együtt, azért szoktunk beszélni, főleg neten, de ha olyan van akkor hív.

Ha együtt vagyunk, játszik sokat.. de azért foglalkozik velem is. Mindig ugyebár nem ülhetünk a tv előtt..

Persze a napi teendőket elvégezzük.

Van hogy én is játszok.. :D

2013. febr. 17. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
kapd szét a gépet, vágd el az internet kábelt küldj át neki vírust. Sztem ezzel meg van oldva :D
2013. febr. 17. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!