Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mihez kezdjek az édesanyám...

Mihez kezdjek az édesanyám élettársának a lányával? Egyszerűen elviselhetetlen és idegesítő.

Figyelt kérdés

Közös, 2 generációs házban élünk. Az édesanyámmal és az élettársával semmi baj nincs, sőt nagyon örülök neki, hogy ennyire egymásra találtak, de az élettárs 15 éves lánya kiábrándító. Hisztis, állandóan vinnyog valamiért, nem tartja tiszteletben mások holmiját, aztán ő van felháborodva, ha ezt megemlítik neki. Képes bugyiban és melltartóban feljönni és a párom előtt illegetni magát tusfürdő kölcsönkérés címén.

Az apja is és édesanyám is próbálja nevelni, fegyelmezni és eddig jól nevelt kislány volt de mióta gimibe jár, már felnőtt nőnek tartja magát és ezzel együtt jött ez a viselkedési forma. Tudom, egyszerűen csak kamasz, de nem hiszem el, hogy ennyire ne lehessen szót érteni vele.


2013. febr. 21. 12:16
 1/9 A kérdező kommentje:
Ráadásul mindenkivel tiszteletlen és nagyon csúnyán beszél.
2013. febr. 21. 12:18
 2/9 anonim ***** válasza:
87%
Gondolom a barátod tetszik a lánynak, azért viselkedik így. Te meg féltékeny vagy, ez érthető, egy fiatal lányról van szó.Itt a barátodnak kellene rászólni a lányra, megmondani neki, hogy nem érdekli. De amíg nem szól, a lány azt gondolhatja, hogy van esélye.
2013. febr. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
77%
Nagyon meg kellene nevelni.esetleg kicseszni vele
2013. febr. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

A párom már sokszor megmondta neki, hogy hagyja ezt abba, számára ő csak egy kislány és nem fog egy olyan idős lányra nőként nézni aki kis túlzással a lánya lehetne. Nem érzem magam féltékenynek. Én inkább már attól rettegek, hogy mi lesz ha a mi lányaink is ilyen kamaszok lesznek.

Ma egész nap azért ment a hiszti, mert ő meggyes joghurtot tudna enni, de nálunk csak epres van, náluk meg csak natúr. Már mondtam neki, hogy a boltig nyugodtan elmehet, de kikérte magának, hogy ő most beteg és ilyenkor lesni kell a kívánságát (megfázással van itthon). Most is éppen a nappalijukban csapkod, hogy ilyen idiótákkal, hogyan lehet együtt élni.

2013. febr. 21. 13:02
 5/9 anonim ***** válasza:
88%

ismerős szitu :-)


kérd meg a barátodat h csapjon a seggére és vigyorogva kérdezze meg tőle h csak nem 3iknak akar beszállni ???

tuti többet nem mászkál félmeztelen előtte

(persze anyumnak én elmondtam mit fog tenni a barátom:-)

legalábbis a az én póthúgom farokabehúzva menekült onnantól


a cuccokat meg úgy védtem meg h

1 zártam a szobám

2 patkányfogó a ruháim közé

3 ellopkodtam az ő kedvenc cucait én is


2 hónap alatt rájött h nem nyerhet azóta nem csinálja

2013. febr. 21. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
79%
A seggrepacsi jó. A barátod még azt is megkérdezheti, hogy adásszünet van-e a minimaxon.
2013. febr. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
60%
A kamaszok elég idegesítőek tudnak lenni, de ennyire hisztis fruskát én nem nem hagynám ezt csinálni, mondjuk engem és a testvéreimet szigorúan neveltek meg alapból se vagyok egy érzékeny ember. Egyszeri figyelmeztetés hogy hagyja abba ha nem (pl a joghurtos estnél ) a fejére borítom. Zsebpénz megvonás, lakásból kizárás ha más nem válik be. Persze először megpróbálnék beszélni vele, de nem hiszem hogy lenne türelmem 3x elmondani ugyanazt. És még velem járna jobban én kifejezetten jószívű vagyok a pasimhoz képest nevelési kérdésekben. Ha elé menne be alsóneműben a haját is leorítaná a fejéről.
2013. febr. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nevesd ki. Jó hangosan beszéld meg a pároddal, hogy mennyire viccesek a kamaszok, mennyire felnőttnek érzik magukat, pedig pont ettől gyerekek

A férjem öccse "próbálkozott" nálam, mutogatta az izmait. Kinevettem és azt mondtam: milyen aranyos KISFIÚ vagy te.

2013. febr. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
60%
valaki vágja pofán......
2013. febr. 21. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!