Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen velem az anyám? 13/L

Miért ilyen velem az anyám? 13/L

Figyelt kérdés
6 hónapos koromba meg operáltak bél csavarodással,az anyukám kicsit bele betegedett,amiért operáltak a szüleim meg voltak rémülve és nem volt szabad normális gyerek életet élni.A húgom egészségesen született,és ő elevenebb.A szüleim és a nagy szüleim ezért azt vettem észre hogy őt jobban szeretik,meg állandóan csak az hogy Viki,Viki,Viki.Most pedig hogy elkezdtem kamaszodni,egyre többet veszek velük össze,mert ők nem értenek meg.Az anyám meg már egyenesen utál mert azt hajtsa néha h elvágja a nyakam meg mindenkinek hazudik rólam hogy mert ha én nagy leszek ilyen k*rva olyan ri*anc leszek meg stb. Pár napja rá jöttem hogy megcsalja apát.De nem tudom hogy elmondani apának.Csak úgy fenyegetem anyát hogy "tudom én..nem vagyok annyira hülye mondtam már,engem nem birsz te át verni."Már a többi rokonom is kerül az anyám miatt.Még abból is gúnyt űzött hogy meg jött a menszeszem.Kérlek segitsetek,értelmes válaszokat szeretnék.Köszönöm:)
2013. febr. 21. 20:10
 1/6 anonim válasza:
Hát az ilyen nem anyának való. És apukádnak azonnal mond el a dolgot.
2013. febr. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Nekem az a véleményem, hogy egy anyának mindenképpen szeretnie kell a gyerekét, bármilyen is! Sajnos gyakori, hogy az egyik testvér jobban van szeretve, mint a másik, a mi családunkban is ez van. Én nem tudom feldolgozni, hogy a 2 húgom jobban van szeretve, de nem tudok semmit tenni ahogy te sem. Anyukád azért ilyen, mert rájött, hogy elrontotta a neveléseteket. Ne szomorkodj emiatt, hiszen nem a te hibád. Örülj annak, hogy tudsz apukádhoz fordulni, és én is azt tanácsolom, hogy mondd el neki, hogy anyukád megcsalja, hiszen joga van tudni. Még fiatal vagy, meg kell tanulnod tűrni azt, hogy anyukád ilyen, mert később csak rosszabb lesz. Soha ne szólj neki vissza, és tégy úgy mintha nem érdekelne amit mond. Szerintem békén fog hagyni.
2013. febr. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mondd el Apukádnak a dolgokat.Próbálj meg Apudhoz húzni, vele beszélj meg problémákat, tőle kérj segítséget.
2013. febr. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

De apukám meg csúfol..

2013. febr. 21. 21:36
 5/6 anonim ***** válasza:

omfg dat family :d


az apák mindig csúfolódnak... de szerintem azok inkább szarkasztikus poénok nem olyan vérig sértés:)

2013. febr. 21. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mondd el apukádnak és költözzetek el!
2013. febr. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!