Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért tartja anyukám gáznak,...

Miért tartja anyukám gáznak, hogy egy 15 éves lánynak nincs barátja?

Figyelt kérdés

Nem mintha nem értenék hozzá, hogyan kell az embernek elfoglalnia magát, hisz minden nap sűrű a programom és estefelé érek haza. A barátnőim közül senkinek sincs kapcsolata, de ez 15 évesen tök normális. Vagy nem? Csak mert anno anyukám se volt valami koránkezdő, de mostanában kezd rám akadni, mondván tuti van barátom csak nem szólok neki róla.

Most akkor tényleg ilyen parasztnak tart? Ismeri a napirendemet, bárhol visszaellenőrizhet, és ezt ő is tudja. Direkt húzza az idegeimet vagy üldözési mániája lett?

Szerintem ennyi idősen még nem kéne kavarnom mindenféle pasikkal...


Amúgy akkor már csak azért is megkérdezném: NEKTEK MIKOR VOLT/MIÓTA TART AZ ELSŐ PÁRKAPCSOLATOTOK?



2013. febr. 22. 12:20
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
óóóó a hát én akkoriban, 15 évesen nem is voltam beszámítható állapotban , hol lett volna még barátom:)
2013. febr. 22. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát nekem pont ilyentájt lett először kapcsolatom, de ez nem törvényszerű. Én sem értem minek kérdezget ilyeneket. Biztos félt, nehogy bajod legyen, és ezt így, kicsit bénán kezeli le. Nem tudom a felvilágosításban mennyire vett részt, lehet amiatt is aggódik, hogy ő úgy gondolja nem világosított fel rendesen (védekezés, szex stb) és még most is zavarban van emiatt, erre pedig ilyen infantilisen reagál.
2013. febr. 22. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
95%
Anyukád nem azon van kiakadva, hogy nincs barátod, hanem attól tart, hogy hazudsz. Úgy gondolja, hogy azért jársz későn haza.
2013. febr. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
15 éves koromban volt az első barátom 2 évig tartott. Egyébként szerintem is inkább azért ellenőrizget mert attól tart, hogy hazudsz. Elég sok rémisztő dolgokat lehet hallani a mai tizen pár évesekről :/
2013. febr. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
95%
22 éves koromban volt az első és az egyetlen. Az idén leszünk együtt 20 éve és 10 éves házasok. Boldog vagyok. Ennyi. :)
2013. febr. 22. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
60%

az utolsónak gratulálok az intelligens hozzászóláshoz!


édesanyád a mai fiatalokat elnézvén attól tart hogy esetleg te is olyan erkölcsű és gondolkoodású vagy mint pl. az utolsó hozzászóló, és mindent elhallgatsz előlle. nem hiszem hogy azt akarja hogy 15 évesen valakit összeszedj főleg hogy minden szülő álma hogy lehetőleg ne gyermekként és akkor pasizzon a lánya amikor annak még a tanulásra kellene koncentrálnia. az a baj hogy manapság olyan szinten képesek hazudni a tinik hogy szegény naív szülők valóban sokszor csak akkor tudnak meg mindent amikor már megtörténtek a bajok. nem várt terhesség pl.


teljesen normális hogy nincsen párkapcsolatod, sőt örülök hogy a mai világban még létezik ilyen erkölcsű és gondolkodású lány. javaslom hogy megsértődés helyett ülj le édesanyáddal beszélgetni erről a témáról hosszasan így magad is rá fogsz jönni hogy az édesanyád félt és nem a hapsi karjaiba akar taszítani, ahogyan ő is majd meg fog tudni nyugodni hogy minden rendben és ez nem csak a látszat. ajánld fel neki hogy nyugodtan kérdezzen tőled bármit és te válaszolj is neki nyugodtan, illetve te is kérdezz tőle ha esetleg valamit nem értesz.

2013. febr. 22. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem gáz, ha 15 évesen még nincs barátod. Nekem 16 évesen volt először barátom, 9 és fél hónapig tartott.


27/N

2013. febr. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszi hogy válaszoltatok, megfogadtam a tanácsot és ment a zöld is! :)

Amúgy nem szeretnék mindent túlragozni, de anya TÉNYLEG biztosan tudja, hol vagyok, a zenesuliból mindig ő visz haza és a tanárommal is minden héten beszél úgyhogy, mást tényleg nem hihet max. hogy lefizettem a nőt, hogy hazudjon neki, és tényleg a suli mellé járok! :D

(Amúgy szerintem ilyen marhaság még Neki se juthat az eszébe és, ha tényleg ilyen gerinctelen tanárom lenne, azt első kézből tudná meg TŐLEM. Ahogy a fiút is.:)

2013. febr. 22. 21:53
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Örülök,hogy így gondolkodsz,a hozzád hasonló lányok ma már kihalófélben vannak... (15 évesen én is így gondolkodtam)

3 hónapja vagyok együtt az első barátommal,és 19 éves vagyok. Nem késtél le semmiről,bőven van ráérsz még a szerelemmel foglalkozni. Én sem bántam meg,hogy "későn kezdtem". Az ember ennyi idősen már érett rá,de nem 14-15 évesen :)

2013. febr. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!