Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szüleim elváltak anyukám nem...

Szüleim elváltak anyukám nem foglalkozik velem pénzt se ad . Menjek el dolgozni?

Figyelt kérdés
Szüleim elválltak 16 éves lány vagyok sokat segítek neki takaritok minden nap mosogatok meg mikor mit kell rendesen tanulok de neki csak a barátja a fontos és a mosthohatestvéreim bármit csinálok nem jó néha kérek egy szállcigit de nem ad másoknak meg igen (akár elöttem is ugy h nem ad) ha edzőteremre kérek pént nem ad de mostohatesoinak igen még egy füzetet is sajnál tőlem.. Van egy 8 hónapos kapcsolatom és nagyon jól megvagyunk de a barátomtól várja el h cigiztessen ruhát vegyen meg hogy ő fizesse a kondi bérletem. Pedig asse lehet mondani hogy nem segitek meg nem tanulok rendesen. Jóformán így semmim nincs meg. Reggelente a fiuknak csinál kaját fissz be nekik kávét engem sose kellt még ha véretlen elalszom akkor se . Ha beszélek hozzá rám se figyel..Ám van h néha pofátlanul megkérdezi " van cigid?" Miből lenne? Apukám munkanélküli hozzá nem tudnák költözni ... Próbáltam már sok mindenkitől tanácsot kérni mit tegyek? Beszélni nem tudok vele mert nem figyel rám...Menjek el suli mellett dolgozni hogy alap dolgaim meglegyenek? Vagy egyszerűen már nem tudom mit tegyek mindig mineért bántanak míg a bűnőző mosthatesóimat imádják Segítsetek légyszi :S
2013. febr. 16. 18:50
 1/7 anonim ***** válasza:
85%

1. szokjál le a dohányzásról. Árt. Pláne 16 évesen baromira nem kéne cigizned.

2. konditerem nélkül lehet élni, elég sokan túlélik, hogy nem járnak. ott a park, lehet futni, meg otthon fekvőtámaszozni.

3. igen, menj dolgozni, más is megteszi.

2013. febr. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%

(Hűha!!! "néha kérek egy szállcigit de nem ad másoknak meg igen" még jó, hogy nem ad!!!

"Pedig asse lehet mondani hogy nem segitek meg nem tanulok rendesen" komolyan? mit jelent az, hogy "szállcigit", "asse", "fissz", meg hasonlók "tudnák"...jujjj ez már fáj, tanulj meg helyesen írni, mert ezzel így nem fogod sokra vinni!)


A válasz lehetne, hogy igen, menj dolgozni! És amint tudsz, költözz is el otthonról, mert az ilyen mérgező szülők nagyon rossz hatással lehetnek rád! Vagy ha ennyire nem kapsz semmit (alap dolgok alatt nem fittnessbérletet és cigarettát értünk) akkor a gyámhatósághoz is fordulhatsz.

2013. febr. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát a kondi és a cigi nem "alap".

Kondizni lehet a suliban is.

Bár ha cigizel is mellé, akkor csak előbb megy szét a tüdőd, de nem kötelező megérni a 40-et.

2013. febr. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
52%

Szerintem ha a szülei tudnak a dohányzásáról és anyuka ezek után kér tőle cigit, akkor nem nektek kéne elkezdeni a dohányzásról való papolást, ahelyett, hogy szerencsétlennek válaszolnátok.

Teljesen igaza van, ez kivételezés, amiről ő ír. És aki nem tudja, hogy ez milyen érzés gyerekkorban, az inkább ne szóljon egy szót sem.

2013. febr. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
91%
Olyan idegesítő, hogy nem ismered a vesszőket. tudom, hogy ez most a legkisebb bajod, de akkor is.
2013. febr. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
48%
Jajj drágám! Rád ne szakadjon a pafon! Ha tanulnál, akkor tudnál helyesen írni. Ha takarítanál és besegítenél otthon, anyukád nem így bánna veled. No meg gondolom milyen jó gyerek lehetsz ha neked a cigi meg a kondi létszükséglet...
2013. febr. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
*plafon
2013. febr. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!