Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az anyukám nem akar soha elengedni a barátomékhoz . Mindig azt mondja h nem a lánynak kell járnia a fiú után . Pedig a barátom is eljön minden héten, de én nagyon szeretek náluk . H lehetne ezt megoldani hogy elengedjen? 16L

Figyelt kérdés

2012. dec. 29. 22:44
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
nem akarja,hogy megdugjon
2012. dec. 29. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
48%
Vagy egy begyepesedett hülуе, vagy csak így akar távol tartani tőle. Tudod... hogy a felügyelete alatt legyetek.
2012. dec. 29. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én sem hülyéztem le anyukád légyszíves te se tedd! Kösz.
2012. dec. 29. 22:53
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj anya,de ezt szeretném úgy intézni,ahogy nekem jó.Te szeretted,mikor beleszólt valaki a szerelmi kapcsolataidba?
2012. dec. 29. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó válaszoló.
2012. dec. 29. 23:01
 6/8 eNerdzsy ***** válasza:
100%

Többet kellene beszélgetned anyukáddal a kapcsolatodról. Úgy gondolom tényleg félt téged, ahogy az első hozzászóló elmésen megfogalmazta.

Többet kellene találkoznia a barátod szüleivel, hogy tudja, akkor is jó helyen vagy, ha ő nem tud rád személyesen vigyázni minden pillanatban.

Valahogy tudatni kellene vele, hogy hol tartotok, van e szex, tudtok rendesen védekezni, egyikőtök sem akar tizen-évesen gyereket amíg nincs házasság, saját egzisztencia.

Talán ezek után jobban bízna bennetek.

2012. dec. 29. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Elég sokat beszélgettem anyummal róla meg arról is, hogy mi komolyan gondoljuk meg nem sietünk előre. Nekem is neki is megvannak a korlátai.
2012. dec. 29. 23:06
 8/8 anonim válasza:
Mondd el neki őszintén a te saját gondolataid a helyzettel kapcsolatban. Kérd meg hogy bízzon benned. Szép dolog a féltés de már nagy lány vagy szerintem és értelmes is ahogy el nézem! :) Sok sikert !
2018. febr. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!