Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A szüleim szinte utálják a...

A szüleim szinte utálják a barátomat, mert török származású, és elmondták mindenféle veszélyes embernek, holott egyáltalán nem az. Hogy tudnám megváltoztatni?

Figyelt kérdés
2013. febr. 23. 10:42
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
94%
Lehet, hogy kapsz majd olyan válaszokat, hogy el kellene fogadniuk a döntésedet, de olyan ember alig akad aki élesben a saját gyereke esetén is megértő lenne.
2013. febr. 23. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
A kerdesedbol nem derult ki, hogy ez az uriember mivel foglalkozik pl., tehat nem tudhatjuk azt, hogy a szuleid miert velekednek igy, talan okuk van erre. Miota ismered, mi a foglalkozasa stb.?
2013. febr. 23. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
85%
Én őszintén szólva nagyon nem örülnék neki, ha a gyerekem ezzel állítana elém. Én csak rossz dolgokat hallattam és láttam, és oké, hogy nem szabad előítéletek alkotni, de nagyon félteném a gyerekem. Szerintem teljesen természetes, ahogy a szüleid reagálnak.
2013. febr. 23. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
83%

Háááát!

Személyesben is ismerek 1-2 anyukát, no meg a tv-ben láttunk már pár olyan esetet, amikor a feleség évekig harcolt azért, hogy a válás után a bíróság által neki ítélt fiú-gyermeket az apa elrabolta, és az anya évekig kereste, kutatta. Még a török rendőrök és nyomozók sem igazán a törvényt, hanem az "ősi török hagyományokat, az iszlám tanítását" követték a nyomozásaik során.


Pedig hát azok a lányok is úgy mentek feleségül a törökhöz, hogy tündéri, aranyos, a tenyerén hordoz, stb. stb.

Azért a helyedben ezeknek a dolgoknak utána-járnék.

2013. febr. 23. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
76%

A törökökkel vigyázz, hallottam egy-két dolgot. én a helyedben óvatos lennék azért!

Ott inkább a hagyományokat tisztelik amik nem minden esetben jók...

2013. febr. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
39%
Én ismerek pár nőt, akiknek török a férjük. Semmi extra, ugyanúgy élnek szinte, mint mi, a férfiak betartják a vallásukat és ennyi. Még egyik se rohant el a gyerekekkel.
2013. febr. 23. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
82%
Tök más kultúra, hát még szép, hogy aggódnak. Nem fogod tudni megváltoztatni.
2013. febr. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
17%
Az 5. hozzászóló 100% ban hasznos. nem semmi!
2013. febr. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
0%
hát igen 9-es, minden válaszomnak ennyinek kéne lennie, mert én csak jót szólok hozzá :)
2013. febr. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
78%

:D

Nem tartozik ugyan a kérdéshez, de mióta működik az Al-Kaida Törökországban?

2013. febr. 23. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!