Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan próbálnátok megváltozta...

Hogyan próbálnátok megváltoztatni a férjeteket? Mivel érhetem el, hogy kiegyensúlyozottabb, boldogabb legyen?

Figyelt kérdés

A férjem nagyon türelmetlen, egyre idegesebb típus. Pár éve elég elviselhetetlen, mindenen képes kiakadni, sokszor kiabál velem is, a gyerekekkel is. Utána persze bocsánatot kér, de attól még sokat szenvedünk tőle. Kétségtelen, hogy ez a pénzhiánynak, a munkának tudható be. Tudom, hogy nekünk szeretne mindent megadni, nem tud kiszállni a mókuskerékből, de akkor sem akarok már így élni. Én is sokat dolgozok, nekem is vannak problémáim odabent mégsem rajta, a családon vezetem le. Jó ideje azon gondolkodok, hogy a gyerekekkel anyukámhoz költözünk. Lehet ott kevesebb lesz a pénzünk, de legalább nyugodtak lennénk. Viszont nem akarom csak úgy elhagyni, nagyon sok minden van mögöttünk, itt vannak a gyerekeink, szeretném ha változna. Beszéltem már vele többször erről,kértem, hogy változzon, legyen türelmesebb, mert így a gyerekek is folyton haragszanak rá, maga alatt vágja a fát.

Mit tehetnék? Van valakinek valami "csodamódszere"?



2013. febr. 14. 21:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát, talán járjon el sportolni, ez levezeti a stresszt. Vagy pszichológus, jóga (bár oda nem fog menni), családterápia, stb.
2013. febr. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem sok olyan dolog van, amiben tehetetlennek érzi magát, mert a saját vállán nyugvónak érzi, felelősnek magát a történtekért, az anyagi helyzetért - és ezekről kéne beszélni, hogy Ti egyáltalán nem várjátok azt el tőle, és legyen saját magával sokkal türelmesebb ezekben az ügyekben.

A munkahelyén is bizonyára sok méltatlanság, bántás éri, nem embernek való dolgok. Ha biztos lehet abban, hogy az otthonában mindenki mellette áll, és nem elvár tőle, akkor biztosan nem rajtatok vezetné le a feszültséget. Esetleg vegyetek neki egy boxzsákot, hogy azt üsse, ne érző lényeket.:)

2013. febr. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egyet kell értsek hármaskával :) Kiegészítve az orális szex-szel. Ha csodamódszerre vágysz, ez az.
2013. febr. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kár, hogy töröltettétek a 3. számú hozzászólást.
2013. febr. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mit írt a 3-as? Fejet a paplan alá és megnyugszik? Na mondjátok már el....
2013. febr. 14. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Amikor elkapja a férjemet a harcihő, akkor odamegyek hozzá, a vállára teszem a kezemet és megkérdem: Kire haragszol, szerelmem?

Na ekkor megnyugszik.

Keressetek valami hobbit, vagy szabadidőstevékenységet.

Én karácsonyra megjavítattam a ps2-ét. Leül, bunyós játék, negyed órát püföli a kontrollert és kisimul minden ránca.

2013. febr. 15. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
AZ elköltözés szerintem még korai.Talán az a baj,hogy a problémái egzisztenciálisak,amit magának kell elrendezni.Ne faggasd,ne kérj folyton pénzt,és főleg nem szereti senki a kellemetlen megjegyzéseket-sok feleség szokása-.Ha látja hogy türelmes vagy,és érzi a segíteni akarást megnyukszik.
2013. márc. 10. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!