Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 7 hetes terhes vagyok és a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

7 hetes terhes vagyok és a férjem amióta megtudta hogy apa lesz, nem akar annyit szeretkezni mint előtte. Látszik rajta hogy inkább ne. Miért van ez? Kezdek kétségbe esni!

Figyelt kérdés
A szexel soha nem volt gondunk. Az esetek többségében ő jobban akarta mint én. Erre most.A babát mind a ketten akartuk és nagyon-nagyon örült neki amikor megtudta, de a vágya irántam mintha csökkent volna. Megkérdeztem hogy mi a baj és azt mondta hogy nem tudja miért, de mostanában nem kívánja a szexet. Kérdeztem, azért mert terhes vagyok? Azt mondta, nem tudja, de lehet hogy tudat alatt ezért, és hogy reméli hogy ez megváltozik, mert szeret.
2012. okt. 1. 11:50
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
59%
Nem ez az első eset a világtörténelemben...
2012. okt. 1. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
77%
Lehet félti a babát és emiatt nem akar. Szerintem nem kell agodnod emiatt.
2012. okt. 1. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
26%
mert nem akarja, hogy amikor a gyerek kicsit nagyobb lesz, odaálljon elé, megütögesse a fejét és megkérdezze: "apa, neked ez jólesik?"
2012. okt. 1. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem ne aggódj, a kismamával a kispapák is változnak bizony, főleg akik tényleg a párjuk "mellett" vannak. Felmérések bizonyítják, hogy a várandósság alatt a kispapák jó része ugyanúgy hízik mint a párja és ne feledd, hogy tudat alatt az ember is érzékeli a másik "szagát" ami mind a nőkben mind a férfiakban hormonális változásokat idéz elő. A férfiakban ilyenkor önkénytelenül is csökkenhet a tesztoszteron szint, ami alapvetően a nemi vágyat szabályozza. A szaporodás megtörtént, ilyenkor a férfi is képes az utódgondozás felé fordulni. Ez teljesen természetes.
2012. okt. 1. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

[link]


Tessék, itt is olvashatsz róla. :-)

2012. okt. 1. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

[link]


Meg itt is.

2012. okt. 1. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos, hogy ez baj. A feleségem 5-6 hónapos babaváró korában nekünk volt egy kis "balesetünk": az orgazmusa miatti erős hasi görcsök következtében némi magzatvíz ürült. Több napi megfigyelésen volt emiatt a kórházban, koraszülési veszély miatt. Szerencsére nem lett semmi, szépen kihordta a gyereket. 35/F
2012. okt. 1. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Csak olyan furcsa hogy még a hasam sem látszik, olyan vagyok mint azelőtt, és nem akar. A mellemhez is alig akar hozzáérni. Tegnap szexeltünk, de ez is olyan volt hogy nem láttam rajta azt amit ilyenkor szoktam azt hogy nagyon akarja. Mondtam neki hogy már nem fáj a mellem nyugodtan hozzáérhet. Ekkor nagy nehezen hozzáért, de tudtam, nem szívesen csinálja. A melleim kicsit nagyobbak lettek, tehát még örülhetne is neki, de nem. Ez nagyon rosszul esik, főleg hogy előtte egy héten 4x 5x szeretkeztünk.
2012. okt. 1. 12:04
 9/21 A kérdező kommentje:

35/F

Ez rendben van, de rajtam még nem is látszik, annyira az elején vagyok. Ezért nem értem.

2012. okt. 1. 12:06
 10/21 anonim ***** válasza:
50%
jézus, ennyire ne dramatizáld már túl azt, hogy a férjed félt és vigyázni akar rátok! inkább örülj neki, biztos lehetsz abban, hogy a tenyerén fog hordozni titeket! talán kibírod, hogy most mellőznöd kell egy kicsit a szexet, nem?
2012. okt. 1. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!