Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit csináljak. A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fredy1 kérdése:

Szerintetek mit csináljak. A barátnőm, már töbször is, nem akar velem szeretkezni. Eddig sosem volt probléma, de mostanság úgy tűnik, hogy fél valamitől. Szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés
2012. szept. 18. 09:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Én nőként mondom, hogy sajnos nálunk vannak olyan periódusok, mikor nem kívánjuk a szexet. Nálam is szokott lenni ilyen, és hidd el nekünk sem jó érzés.

Mióta nem akar szexelni? 21/L

2012. szept. 18. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Durván már 1 hónapja.
2012. szept. 18. 09:37
 3/14 anonim ***** válasza:
Na ez már tényleg nem jó, azt hittem 1 hétről beszélünk. És mit mond, mért nem szeretné?
2012. szept. 18. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
figyelj ezt ne tőlünk kérdezd.ha olyan a lány akivel lehet beszélni akkor üljetek le és tőle kérdezd meg hogy mi nem jó.szerintem túl sokat akarsz... de tényleg kérdezd meg!Peti
2012. szept. 18. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nem mond semmit, és épp ez a gond. Nem tudja megindokolni.
2012. szept. 18. 09:46
 6/14 anonim ***** válasza:
vagy van neki más, vagy csak szimplán megundorodott tőled.
2012. szept. 18. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Elsőre arra gondoltam, hogy valami fertőzés . De az ilyeneknek max 2hét a kezelése, mi megbeszéltük.
2012. szept. 18. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Hát ja! Akkor vmi fertőzés, de lehet, hogy nem mer elmenni orvoshoz. Vagy pedig tényleg egy másik pasi van a dologban, de akkor meg nem értem mért van még veled.
2012. szept. 18. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

addig faggasd amíg nem indokolja meg

én addig nem tágítanék amíg ki nem derítem miért ilyen

szedd ki belőle még ha kelemtelen is de beszélni kell mert ezt nem fogjátok bírni

2012. szept. 18. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
valahogy tényleg beszéljétek meg mert ha tényleg van valaki más akkor nem kell vele foglalkozni.tudom hogy könnyű ezt mondani de ha elfelejted utána te is ezt fogod gondolni
2012. szept. 18. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!