Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Elmondjam a...

Mit tegyek? Elmondjam a barátnőmnek?

Figyelt kérdés

Egyik barátnőm anyukájáról szörnyű dolgot tudtam meg....

Ausztriában dolgozik mint prostituált, és otthon azt adta be hogy szobalányként dolgozik....

Megtudtam ezt a dolgot és most fogalmam sincs mit tegyek.

Olyan rossz hogy átveri az egész családját és ilyeneket művel munka néven.

Ráadásul szeretője is van már 5 éve.

És most nem tudok ezzel mit kezdeni.

Ráadásul már nem is fiatal 46 éves és 3 felnőtt gyereke van.

Tudom hogy teljesen összetörne a családja ha ez kiderülne.

Mit tegyek?

Elmondjam vagy tartsam magamba?


2013. febr. 25. 14:13
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
Az volt már, hogy mégis mi közöd hozzá? Miből gondolod, hogy egy másik ember, egy másik család magánélete rád tartozik? Hogy képzeled, hogy beleszólsz a másik életébe?
2013. febr. 25. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
61%
Remélem elmondod és a barátnőd jól szájon vág.46éves felnőtt gyerekei vannak,de még ha kicsik lennének is közöd hozzá semmi.Az is egy dolog szép házuk van,az anyagi oldalát nem tudod a dolognak.te meg állapitottad miért csinálja..az ő dolga.Egyébként az is egy munka,ha van gyomra hozzá ámen.
2013. febr. 25. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:

"Én minden munkát elvállalnék ha nem lenne pénzem de ilyet soha. "


Te nem, én sem mert nekem sincs hozzá gyomrom, de ahhoz semmi közöd, hogy más meg csinálja. Ahhoz meg végképp nincs jogod, hogy beleszólj a családi életükbe.

2013. febr. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
Nem beleszólna, csak tenne egy finom kis célzást a barátnőjének.
2013. febr. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 A kérdező kommentje:

Azt is írtam már hogy semmi közöm hozzá, valóban.

Úgyhogy nem fogom elmondani, mert ne az én lelkemen száradjon az hogy tönkre megy egy család.

Egyszer úgyis le fog bukni, mert nincs olyan ami ki ne derülne, főleg egy ilyen dolog.

A barátnőm pedig nem vágna szájba mert nem mondanék semmi olyat ami nem igaz...

De mindegy, nem mondom el és kész.

Köszönöm a válaszokat!

2013. febr. 25. 16:15
 26/35 A kérdező kommentje:

Erről a sztoriról eszembe jut egy film.

Ügyféllista a címe.

Abban is ugyan ez van hogy nagyon kell a pénz, van 3 gyerek és egy férj.

Ez egy igaz történet alapján készült.

Na szerintem ez a dolog is ugyan úgy fog végződni mint a filmben.

Úgyhogy nem kellek én ahhoz hogy ez kiderüljön mert előbb vagy utóbb úgyis ki fog nélkülem is!

2013. febr. 25. 16:24
 27/35 anonim ***** válasza:
Végül is "szobalány", nem? Ha "utcalány" lenne, sokkal nagyobb gáz lenne.
2013. febr. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:

Szerintem sem erdemes beleszolni... Amugy lehet a csalad tudja, de iok is a szobalany sztorit adjak elo..... Az ilyen esetekben szokott ig lenni, a ferj minimum tudja szerintem....

De vegulis sosem tudni. Szomoru, hogy idegenek megis megtudtak, ramehet az eletuk. Ha mindenkeppen akarsz valakinek szolni, az maga a no legyen. Egyreszt, hogy ki tudjon szallni, ha akar, mert nem nem akarja. Teljes lebukast, vagy csak felkeszuljon ra, mert nem mindenki fogja tartani a szajat....

2013. febr. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:

Azért kedves válaszolók...ha a ti anyukátokról derülne ki ilyesmi, majd az is, hogy a barátnőtök tudta ezt, de nem szólt nektek, mert "nem az ő dolga", akkor is ezt a véleményt hangoztatnátok?


Ha nekem van egy nagyon jó barátnőm, és ezt meg tudná anyámról, tényleg, 100%-ra, nekem baromi jól esne, ha elmondaná. Barátság, vagy mi...

2013. febr. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
91%

"Azért kedves válaszolók...ha a ti anyukátokról derülne ki ilyesmi, majd az is, hogy a barátnőtök tudta ezt, de nem szólt nektek, mert "nem az ő dolga", akkor is ezt a véleményt hangoztatnátok?"


Igen! Akármilyenek is a szüleim, akármilyen is a családom, ne mások vegyék a kezükbe a családi ügyeink intézését. Olyan típus vagyok, aki nem viszi az utcára a családi problémákat. Ne avatkozzanak bele a fontoskodó barátok sem. Ha bármi gond van, a mi feladatunk rájönni és megoldani, bármilyen módon.

2013. febr. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!