Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet elocsalogatni...

Hogyan lehet elocsalogatni egy ferfibol az erzelmeket?

Figyelt kérdés
Annyira hidegen viselkednek a ferfiak, ugy mindha nem is lenne semmi fele erzelmuk. En tenyleg igy vagy, vagy csak ok akarnak " ferfiak "-nak tunni?
2009. szept. 10. 12:34
 1/9 anonim ***** válasza:
66%
Ha már csalogatni kell akkor az baj!!!! Ha van érzelem, jön az magától belőlük, nem kell csalogatni.
2009. szept. 10. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Az utóbbi ;)

Egyébként nekem vannak érzelmeim, és elő is jönnek :) De azért én is szeretek keménynek mutatkozni, magam se tudom miért :)


22/F

2009. szept. 10. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
2009. szept. 10. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Elsőnek igaza van.Érzelmek valaki iránt vagy vannak,vagy nincsenek.Olyan van aki nehezebben mutatja ki,de a párunkkal azért van annyira bensőséges a viszonyunk,hogy megossza velünk.Ha nincs,akkor semmi értelme a kapcsolatnak.

És persze vannak egoista önző emberek,akik csak magukat szeretik.Ilyennel nem érdemes kezdeni.De előbb utóbb mindenkit utol ér a szerelem.

2009. szept. 10. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Valóban, az érzelmek vagy kialakulnak, vagy nem; ez adott dolog. Viszont a kérdésedre ennek ellenére mégis azt tudom válaszolni, hogy ha először nincsenek is "elsöprő, erős" érzések a férfi részéről, lehetnek később is (persze fordítottan is igaz nő esetében). Ha például olyan szituáció adott, hogy a másiknak szüksége van valamilyen segítségre és rendszeresen megkapja, vagy mindenki másban csalódik az illető, csak egy valakiben nem, aki éppen az a személy, aki elő akar csalogatni érzelmeket a pasiból, a pasasból az önzetlen segítségnyújtások után, őszinte megnyilvánulások után könnyen érzelmek válthatók ki. Ámbár ez esetben olyan adott szituációnak kell fennállnia, ami esetében a leírtak teljesülhetnek.
2009. szept. 10. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
nemtom h kell előcsalogatni, csak mnegakarom cáfolni aki azt írta h vagy van vagy nincs. ez nemigaz. azaz az igaz h vagy van vagy nincs, viszotn sok olyan ember aki nemtudja kimutatni, ezáltal úgy tűnhet h nincsen, pedig van.
2009. szept. 10. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, a férjem és a családom többi férfi tagja is kifejezi az érzéseit. Nem szabad általánosítani. Persze vannak rideg pasik,ahogy rideg nők is. Szerintem ez nagyban neveléstől függ,meg hát,hogy milyen típus. Arról nem is beszélve,hogy a filmek azt sugalják a nőknek,hogy a pasik milyen kis "cukik".
2009. szept. 10. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem típustól függ. Van, aki mogorva álarc mögé bújik és fejre is állhatsz , akkor is csak néha csalsz ki belőle érzelmeket.

vannak a kisfiúsak, a romantikus alaktok, a mélyen tisztelő típusok és a hős szerelmesek. Ezek közül válogass. Szerintem nem igaz, hogy úgy viselkednek, mintha érzéketlenek lennének.

Ha egy férfi akar téged és kéreted magad akkor a legzordabbnak is belátsz az álarca mögé!

Az én párom vegyes típus.Mások előtt is megcsókol, símogat vagy megölel, ha olyanja van, de barátok, család előtt általában inkább viccelődünk egymással. Mikor "pasiveszély van", vagyis valaki kiszemel magának nagyon keménnyé válik, olyan igazi "enyém a nő" típussá.

Keress, aztán meglátod találsz olyan pasit, akiből nem kell csalogatni ;)

2009. szept. 10. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az enyém például tipikus férfi, szeret vadászni. Szereti, ha meg kell küzdenie értem, ha udvarolnia kell. Ezért néha el kell távolodnom tőle, hogy erősebben érezzem a szerelmét, és hogy akar engem.
2009. szept. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!