Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy minden a...

Mit tegyek, hogy minden a régi legyen? Megörülök ettől a helyzettől.

Figyelt kérdés
17/L vagyok. Anyukámmal mindig is vagyon jó volt a kapcsolatunk, néha a legjobb barátnőmnek tekintettem. Mindent elmondtam neki és sok időt töltöttünk együtt. Ha egyikünknek volt valami baja megbeszéltünk és megoldottuk bármilyen rossz is volt a helyzet. De már egy jó ideje, mit ha nem is akarnak velem foglalkozni, néha még durván is bánik velem. Eleinte azt hittem, hogy mert sokat dolgozik és a családba is van sok gond meg a munkahelyén is. Most már nem tudom mi a baj...Amikor szeretnék vele beszélni látom rajta, hogy ő nem akar. Ha elkezdek valamit mondani neki látom rajta, hogy nem figyel. Van, hogy el is küld (ez se esett rosszul az elején, mert hát megértem ha egyedül akar lenni), de most már nagyon rosszul érint. Múltkor is beégetett a rokonok előtt, hogy milyen lusta vagyok pedig nagyon ritkán fordul elő, hogy nem csinálok meg valamit amit kér. Tesómat állandóan ölelgeti meg minden, hozzám meg alig szól. Nem vagyok féltékeny a tesómra, de akkor is rosszul esik. A barátaim olyanok amilyenek...anya volt az akibe bíztam és stabil "barátként" számíthattam rá. Nem lógtam mindig a nyakán, hogy besokalljon. Most már úgy értem nincs senki akivel megbeszélhetném a bajaimat. Mit csináljak, hogy újra olyan legyen anyával a kapcsolatom mint régen?
2012. dec. 29. 21:56
 1/1 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy titkon ő féltékeny a fiatalságodra.
2012. dec. 30. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!