Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Gyűlölöm az apámat, de még...

Bratilla kérdése:

Gyűlölöm az apámat, de még évekig el kell viselnem. Mit tegyek? Komolyan megőrülök tőle.

Figyelt kérdés
Ler*bancoz, lek*rváz mindenkit, ha valami nem az ő kedve szerint van. Senkire nincs tekintettel, suliidőszakban, amikor nekem nagyon tanulnom kéne bömbölteti a rádióját, folyton ordibál, rohangál, szid mindenkit. A rokonainkkal sem tarthatjuk a kapcsolatot miatta, mindenkivel összeveszett. De komolyan, egy annyira sötét emberről van szó.. Nem lehet vele vitatkozni, mert ha ellentmondunk neki akkor leordít/megüt. Anyámmal is szörnyen bánik, de mégsem akar elválni tőle, mert hogy akkor nincs hova mennünk, nincs pénz, stb. Szóval, szerntetek az ilyen helyzeteket hogyan lehet kezelni? Én már nem bírom, elköldözni még nem költözhetek el, középiskolás vagyok. Ha elmegyek itthonról, az a baj. Ha itthon vagyok és tanulok, az a baj. Múltkor a hidegben direkt kizárt minket a házból, jól meg is fáztam, de még csak tüsszentenem sem szabad előtte, mert akkor már mgint én vagyok a h*lye. Nem bírom. Mit tegyek?
2012. dec. 9. 20:18
 1/1 anonim ***** válasza:

Nincs nagyszülö???

Oda mehetnél??

2012. dec. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!