Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Feljelentettem a volt páromat,...

Feljelentettem a volt páromat, mert megvert, ő meg fordítva állítja a történteket. Miért tesz ilyet?

Figyelt kérdés

Sajnos kisgyerekünk jelenlétében részegen bántott, nem először. Látleletet vetettem, feljelentettem. Elköltöztem, szembesítésen derült ki, hogy ő mást állít.

Nagyon részeg volt amikor történt az eset. Azt gondoltam, beismeri, annyira egyértelmű volt. Annyira megalázó, most bizonygatnom kell, hogy ő bántott. Tanu a gyerek volt, most mi alapján döntenek?


2013. febr. 26. 12:39
 1/7 anonim ***** válasza:
visszaütöttél? neki is van látlelete? vagy mi alapján állitja az ellenkezőjét?
2013. febr. 26. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Neki is be kell bizonyítania, hogy bántottad. Vagyis, látlelet, vannak külsérelmi nyomai? Ha nincsenek, nem sok esélye van, hogy neki hisz a bíróság.
2013. febr. 26. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A látleletek alapján döntenek. Hogyha ne is van, és bizonyítottan kéztől származik, akkor lehetséges, hogy elhiszik azt amit mond, de ha csak neked van látleleted, és állítod, hogy részeg volt, egyértelmű hogy semmi baj nem lesz és hisznek neked. Muszáj minden lehetőséget kivizsgálniuk. Kitartás!
2013. febr. 26. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Miért tesz így? Mert fél a börtönbüntetéstől.

Egyébként is az a a tapasztalatom, hogy mást állítanak, mert félnek, mert gyávák, különben meg sem ütött volna.

2013. febr. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Az a legszörnyűbb, hogy órákon át nem hagyott, köpdösött, rugdosott, jó fejen ütött. Alig tudtam telefonálni, a rendőrség 1,5 óra múlva sem jött,addigra elaludt, szóltam nekik, hogy akkor most már hiába jönnek. .Másnap mentem feljelenteni, alig tudtam, mert úgy fejbe vágott, hogy hánytam még másnap is.Hónapokkal előtte volt egy hasonló eset, akkor nem volt ennyire rossz a helyzet... akkor is elaludt mire kijöttek, nem tudtak már vele mit csinálni, akkor nem bántott.De a gyerek miatt nem hagyhatom, hogy ezt csinálja.Nem tudom pontosan mit állít, még nem volt iratismertetés. Vannak ismerősei a rendőrségen, szerintem ezért nem jöttek időben.
2013. febr. 26. 12:58
 6/7 anonim ***** válasza:
Talán még nem késő,de bemész a gyámügyre,elmondod mi történt.A gyámügy hivatalból intézkedik kiskorú veszélyeztetése miatt.Ha a gyereket nem is bántotta,akkor is veszélyeztetésnek számít,mert jelen volt. A bíróságon a te látleletedet,és a feljelentésedet nézik-ezzel szemben csak az ő állítása van. A te feljelentésed (könnyű) testi sértés + ehhez csatolva a kiskorú veszélyeztetése, a büntetés valószínűleg csak pénzbüntetés lesz + távolságtartási végzés. Kitartás!
2013. febr. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2013. febr. 26. 15:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!