Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Nem tudom feldolgozni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom feldolgozni a velünk történteket.3 kisgyermekkel maradtam egyedül. Van itt olyan anyuka akit szintén pici gyerekkel hagyott el a férje?

Figyelt kérdés
2013. febr. 15. 12:01
1 2 3 4 5 6
 1/60 anonim ***** válasza:
87%
Én "csak " kettővel maradtam egyedül, a második terhességem alatt jött rá a férjem, hogy inkább a haverok, buli és fiatal csajokat választja, holott a gyerekek közös döntés voltak.
2013. febr. 15. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/60 anonim ***** válasza:
87%
Nővéremet tavaly hagyta ott a férje két kislánnyal (4 és 7 évesek voltak akkor). Mostanra kezdi kiheverni (egy év elteltével), bár sokat fogyott, az arca megöregedett, sok gond és baj volt, de lassan minden megoldódik. :)
2013. febr. 15. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/60 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat, nagyon lefogytam én is, szinte csak a csont meg a bőr vagyok.......a legkisebb gyermek még csak 5! hónapos :(

Az a vicces, hogy én 38 éves vagyok a férjem még 35 sincs, és egy 40 éves nő miatt dobott minket 12 é után. Egyszerűen nem tudom megemészteni, mert szeretem még ennek ellenére is :(

2013. febr. 15. 12:11
 4/60 anonim ***** válasza:
73%
Mondhatnám, ez természetes folyamat, most szinte a gyász folymatán mész végig pluszban a megcsalatás, elhagyottság érzésével is megküzdve. A 40 éves nőnek van gyereke? A férjed rá fog jönni, ha elszáll a rózsaszín köd, hogy mit vesztett... Kérdés hogy vissza tudnád-e fogadni? NŐvérem nem tudta a férjét. (2. voltam)
2013. febr. 15. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/60 anonim ***** válasza:
77%

Első vagyok, engem egy fiatalabbért cserélt le (amúgy én is fiatalabb vagyok a volt férjemnél). Aztán jött volna vissza amikor elszállt a rózsaszín köd, csak nekem már nem kellett.

Fel a fejjel, ez egy nehéz időszak.

2013. febr. 15. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/60 anonim ***** válasza:
64%
5 vagyok: szóval én idősebb vagyok 4 évvel a férjemnél, csak elírtam
2013. febr. 15. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/60 A kérdező kommentje:
Teljesen igazad van második, szinte gyászolok......a nőnek 20 éves gyereke van. És ráadásul osztrák nem is magyar, csak hétköznap találkoznak 1-2 órát.
2013. febr. 15. 12:32
 8/60 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, de 3. hónapja derült ki a face-n bukott le, én dobtam ki őt. A rózsaszín köd meddig tart? Tudom ez hülye kérdés, nem tudom vissza tudnám-e fogadni, decemberben még próbálkozott a maga módján, de már nem. Szerintem jól megvannak a nővel.
2013. febr. 15. 12:34
 9/60 anonim ***** válasza:
85%

Általában a rózsaszín köd addig tart, amíg nálad is. Ezt átvitten értettem, mert mire ők szétmennek, addigra te már fényévekkel máshol leszel (talán már másvalakivel) és majd röhögve elküldöd a fenébe. (legalábbis remélem) Mert egyébként ha most azonnal visszajönne, mi változna köztetek, semmi. Tehát megint ugyanide jutnátok kis idő múlva.

A párom anyja maradt egyedül 3 gyerekkel, egyik napról a másikra. A nő összeszedte magát, elment a gyerekekkel külföldre, éjjel-nappal dolgozott, hogy rendes taníttatást adjon a gyerekeknek (gyerektartást nem nagyon kapott sosem). Mára már mindhárom gyerek végzettséggel és jó munkával rendelkezik, boldog házasok és most potyognak az unokák is lassan.

Egyetlen hátrányát látom csak az életútjának (mivel nekem anyósom), egy rém akaratos, erőszakos, követelőző nő lett belőle. Mivel egész életében mindent magának kellett előteremtenie, ezért képtelen mások eltérő életét elfogadni. Újra férjhez ment, de el is váltak, a pasi ugyanúgy nem bírta ezt az erőszakos jellemet. Ilyen ne legyél, rémes egy ilyen anyós. Nem tudom, boldognak mondja-e magát, de tény, hogy most egyedül van és nem hiszem, hogy ebben a korban már új párkapcsolatra talál. Úgyhogy marad a gyerekei életébe való beleszólás és követelőzés...:-(

2013. febr. 15. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/60 anonim ***** válasza:
89%

"nem hiszem, hogy ebben a korban már új párkapcsolatra talál."


Ó, a férjem nagymamája 86 évesen pasizott be, le se lehet vakarni róla az udvarlóját :) Nem a kor, a hozzáállás számít.

2013. febr. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!