Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jó ötlet anyósjelöltnek képet...

Jó ötlet anyósjelöltnek képet festeni ajándékba?

Figyelt kérdés
azért gondoltam, mert ez személyesebb, mint a virág. Most leszek bemutatva de már fél éve járunk, jól festek
2013. febr. 26. 13:06
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%

Anyósjelöltje válogatja...

Ha értékeli az ilyesmit, biztosan fog örülni neki, de sokan nem tudnak egy festménnyel mit kezdeni.

Esetleg a párodat kérdezd meg arról, mi a véleménye, ő elég jól ismeri az édesanyját. Mármint feltételezhetően... :)

2013. febr. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem túl sok.
2013. febr. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon "be akarok vágódni" szagú.
2013. febr. 26. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
mit ajánlanátok helyette? nem szeretnék virágot, meg bort az szerintem túl személytelen
2013. febr. 26. 13:13
 5/27 anonim ***** válasza:
64%

miért kell vinni valamit? még mindig nem értem...

én se vittem semmit, barátom se hozott semmit bemutatásra.

most már több mint 1 éve együtt vagyunk, jóba vagyok a családjával, szüli/névnapokra viszek valami ajándékot és kész.

annyira nyalós ez a bemutatós ajándék...

2013. febr. 26. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
azért gondoltam h vigyek vmit, mert több napra megyünk és ott fogunk lakni náluk, ilyenkor illik. Legalábbis ha bárki máshoz mennék több napra annak is vinnék, így tanultam
2013. febr. 26. 13:17
 7/27 anonim ***** válasza:
66%

hát akkor meg te vagy a vendég, a vendégtől meg nem szokás elvárni, hogy adjon valamit cserébe, azért vendég.

inkább ha ott vagy több napig, ajánld fel, hogy ha vásárolnak segítesz kipakolni, ha esztek elmosogatsz, stb, ilyenekben segítesz. szerintem jobban értékelik

2013. febr. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem kell annyira személyeset akarni, mert könnyen lehet, hogy mellélősz, míg egy doboz csokival vagy egy üveg borral nehezebben. Majd ha már ismered anyóspajtit egy ideje, akkor pl. szülinapjára lehet személyesebb dolgot, ez most nem az a szitu.
2013. febr. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
lehet h igazatok van. nem akarok nyalósnak tűnni, csak kézenfekvőnek tűnt h fessek vmi kis képet, mert mindenkinek azt szoktam kb ajándékba adni :D
2013. febr. 26. 13:19
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
Jó ötlet,de elsőre semmi esetre se! Tényleg sok. Virág,egy üveg "valami",alkohol mentes is lehet,ha nem fogyasztanak esetleg alkoholt.
2013. febr. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!