Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jó ötlet anyósjelöltnek képet...

Jó ötlet anyósjelöltnek képet festeni ajándékba?

Figyelt kérdés
azért gondoltam, mert ez személyesebb, mint a virág. Most leszek bemutatva de már fél éve járunk, jól festek
2013. febr. 26. 13:06
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Anyukámnál eddig egyetlen egy lánynak sikerült bevágódnia, aki diabetikus desszerttel lepte meg. Nagyon jól esett neki, mert sajnos cukorbeteg. Jól esett neki, hogy ennyire figyelmes volt a lány. Hoztak már habos süteménytől kezdve mindent,de még egyiknek sem jutott eszébe előtte, hogy diabetikus édességgel lepje meg. És Én is nagyon örültem, mert sajna Én is cukorbeteg vagyok, örültem a finom desszertnek, és a diabetikus szaloncukornak is. És hozott már a lány pár szelet diabetikus sütit is. Nagyon nagyon figyelmes!
2013. febr. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

Én megkérdezném a fiát, hogy mit gondol, de amúgy nem hiszem, hogy sokat agyalnék rajta. Vinni akarsz ajándékot, festeni szoktál, hát fess :) Azt írtad, kis kép, az elfér bárhol s nem túl sok, nem olyan, mintha egy hatalmas vásznat kapna hadiflottával a viharos tengeren, érted :D A témaválasztáshoz megkérdezném a fiát, újfent. Kedvenc virága vagy mit tudom én, miket szoktál.


Bennem soha fel sem merült, hogy ajándékot vigyek, sem először, sem amikor ott laktam 3 hónapig. Ha valaki szerint bunkóság, ám legyen. Mindig rossz voltam ajándékozásban, így soha, senkinek nem adok ajándékot, hacsak véletlenül meg nem száll az ihlet. Saját süti és ital az előfordult már, de az nem olyan.

2013. febr. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

#21: Ez nem egyszerű, mert van olyan cukorbeteg, akit irritál a diabetikus édesség, inkább eszik icurka-picurkát valami "rendesből".


Azt még hiozzá akartam tenni előző mondanivalómhoz, hogy természetesen az is előfordulhat, hogy anyósjelölt rühelli a kis képeket is, felesleges, semmire se jó porfogónak tartja őket. Nem adok neki nagy esélyt, de előfordulhat. Mint már írtam, a fiánál puhatolóznék :)

2013. febr. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg a párod, hogy mi a kedvenc csokija/bonbonja és azt vigyél neki, ha szeretnél. Vagy az is elég, ha olyat veszel, amit nem utál. ;)
2013. febr. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
100%
Anyósa válogatja. Én jó ötletnek tartottam anno, hogy anyósomnak sajátkezűleg készítek ajándékot, jobban örül majd neki mint egy ezredik vacaknak. Nagyon nagyot tévedtem. Az ajándékot amit készítettem egyszerűen kidobta.
2013. febr. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

saját készítésű süti bonbon muffin bármi

az nem olyan személytelen de nem is túlságosan személyes

de kérdezd meg nem e cukros vagy nem e allergiás valamire

2013. febr. 26. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Először nézz körül, hogy milyen stílusúak. Az ötletet tartsd meg karácsonyra!
2013. márc. 1. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!