Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lenézed azt a férfit, akit a...

Lenézed azt a férfit, akit a nő tart el?

Figyelt kérdés
2013. febr. 28. 13:13
1 2 3 4
 21/35 A kérdező kommentje:
Sógornőm eldicsekedett vele, hogy neki milyen jó férje van, aztán az emberek meg még tettek is hozzá, így most Öcsémet ugye lenézik, főleg a nők.
2013. febr. 28. 14:29
 22/35 A kérdező kommentje:
Igen, úgy néz rá, mint az "istenre". Amit Öcsém mond, az a jó, a szent, az a biztos, és sérthetetlen.
2013. febr. 28. 14:30
 23/35 anonim ***** válasza:
100%

KEdves kérdező!

én nem nézném le ebben a helyzetben a férfit,abban az esetben ha tényleg mindent megcsinál otthon,akkor semmi gond nincsen ezzel. Nem 100 évvel ezelőtt élünk,amikor csak a férfi kereshet munkát.

a hajmosás-körömlakklemosás kicsit azért már durva,egyszer kétszer kedvességből,poénból belefér szerintem,de nem kéne rendszeresnek lennie.

Remélem segítettem :)

2013. febr. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
73%
Nekem inkább az a furcsa, hogy akkor a férfi miből él?Kér a feleségétől zsebpénzt?
2013. febr. 28. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy ingyenélő, szánalmas, lusta piszok lenne, aki otthon basáskodik és amúgy minden a feleségre marad (pénzkeresés, háztartás, gyereknevelés) akkor egyértelműen igen (mondjuk akkor én nőt is...)

De az általad leírt esetben ez milyen butaság, hogy lenézik.... :(

Hány olyan család van, ahol a nő van ebben szerepben (otthon a gyerekkel, főz, mos, takarít, stb...).

Most akkor kezdjük el őket is lenézni??


Szerintem az öcséd otthon végzett munkája annyit ér mintha dolgozna, úgyhogy innen üzenem neki, hogy csak így tovább!


A körömlakkozás és hajszárítás egyik unokatestvéreméknél is így van :)

Kicsit nekünk is fura volt eleinte (mondjuk beszárítás nem gyakran van, mert abban nem olyan ügyes a férj, de hajfestés igen, még a lányaiknak is). Itt a férj egyébként korábban autószerelő volt, most meg kamionos. De ezt is szereti, sőt falunapon testfestést is vállal.

Nem biztos, hogy ezt itt sokan benyelik természetesnek, mert jajj férfi legyen macsó....

Ha ismernék unokatestvérem férjét, hogy gyorsulási motorversenyeken indul, mellette kamionsofőr, senki nem hinné róla, de ha ezt is szereti csinálni, akkor miért lenne neki tiltott? A neme miatt?

Az kb olyan lenne, mintha a nők nem szerethetnék az autókat (nem csak mint bevásárló és hordozó eszköz).


Szóval szerintem nincs gáz az öcséddel :)

Ne hagyja, hogy az örökös társadalmi beidegződés olyan helyzetbe taszítsa, amit nem szeret, nem élvez. Lehet a házasságuknak sem tenne jót a kényszerhelyzet. Mert sajnos megint megint más lenne, ha az anyagi kényszer miatt nem lehetne így.

2013. febr. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
17%
Ideig-órig rendben van.Mondjuk megszünt a férfi munkahelye és amíg (1-2-3 hónap) nem talál másikat oké. De 3 hónappal hosszabb ideig egy egészséges férfit, NE a nő tartson el! az olyan az én szememben NEM FÉRFI!!! Köze sincs hozzá....
2013. febr. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
90%

Nekem tetszik a szitu, szerintem tök jó... Ha a nő megkeresi a pénzt, én is kiszolgálnám otthon mindenben. Igen, még a haját is megmosnám szivesen, és a körmét is kifesteném. Nem érezném megalázónak, hiszen megdolgozik érte.Mondom mindezt úgy, hogy nem vagyok papucs alkat. Ezt be is bizonyítanám magamnak azzal, hogy leszarnám mit gondolnak mások. Majd ők fogják nekünk megmondani, hogyan éljünk, mi?! Röhögnék a pofájukba!


30/F

2013. febr. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
84%
Üzenem az öcsédnek, hogy nézze meg kik nézik le. Mindjárt nem fogja érdekelni a véleményük.
2013. febr. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
73%

huh, hát bocsi, kicsit búzának nézném azt a srácot, aki a körmömet festegetné, meg a hajamat :)


amúgy tényleg le kell kakálni a pletykákat. ha ők így érzik jól magukat, akkor éljenek boldogságban, szeretetben. bár így a kislányuk inkább az apjához fog kötődni, szóval fontos, h anyuka is sok időt töltsön vele.

2013. febr. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:

Az alapján, amit leírtál az első kommentedben, kedves kérdező, én egyáltalán nem nézném le az ilyen férfit.


Ha én kereshetnék ennyi pénzt, akkor abszolút nem zavarna, hogy a férjem nem dolgozik. Illetve ez nem pontos kifejezés, mert dolgozna Ő, csak otthon. Házimunka, főzés, gyereknevelés.


Úgy gondolom, hogy nem szabadna foglalkozni a sok rosszindulatú emberrel. Én személy szerint örülnél, ha ilyen jól fizető állásom lenne, és mi lennénk a fent leírt helyzetben, mert most csak azt látom, hogy a férjem állandóan dolgozik és lelkileg meggyötört a főnökei viselkedése miatt stb stb.

2013. febr. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!