Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez valamilyen betegség lehet...

Ez valamilyen betegség lehet Édesanyámnál?

Figyelt kérdés

Együtt élünk,Én a párom és a kislányunk!Nem hagyhatom magára mert sem a lakást sem saját magát nem tudná fenn tartani!

11 éves a lányom,ha szolok valamiért a gyermekemnek,Anyám elismétli ugyan azt szó szerint amit én mondtam!Ezek apróságok ugyan de bosszantóak.

Viszont most történt egy olyan dolog,hogy belépett a párom facebook-jára és a nevében egy japán,vagy koreai nőnek ocsmányságokat írogatott!Előzményekben vissza néztük,mert azt gondoltuk hogy feltörték esetleg,de nem abban az időben,pontosan 10:45-kor csak Anyám volt otthon!Vajon mért csinálja ezt?Betegség lehet?Milyen Anya az aki bekever ilyen szinten a lánya életében!Most letiltottam hogy elmentse a gép a jelszavakat,illetve meg is változtattuk a jelszavainkat!Hozzá tartozik,nagyon nagy szerelem a miénk,jól élünk,decemberben kérte meg a párom a kezemet,a gyerekemet úgy szereti mintha a sajátja volna!

Mért csinálhat Anyám ilyet?



2013. márc. 1. 07:19
 1/10 anonim ***** válasza:

Gondolom eddig hármasban éltetek anyukáddal.

Szembesítsd ezzel. Nem indul túl jól ez az együttélősdi.

2013. márc. 1. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
3 éve élünk így négyesben!Mutattam az előzményekben a gépen neki,megkérdeztem "Anyu ki ez a nő?" azt a választ kaptam hogy nem tudom,honnan tudjam!Mondtam neki Te nézted a képeit!Erre nem mondott semmit csak kiment a szobából!
2013. márc. 1. 07:32
 3/10 anonim ***** válasza:

2 dolog lehet:

1 tényleg kezd valami baja lenni orvosilag...

2 féltékeny, hogy mostmár nem Ő van neked, hanem az élet rendje szerint saját családi életet élsz, amibe nem mindig tartozik bele ő.

(tulajdonképpen akármelyik lesz, pokollá is válhat az életed, csak az egyikről nem tehet, a másikról viszont kőkeményen!)

2013. márc. 1. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
A 2. lehet,most hogy végig gondoltam!Mert ha hárman elmegyünk valahova,Én a gyerekem és a párom,akkor Anyám megsértődik van hogy 2 napig nem beszél velünk!Az adott helyzetben kérdezgeti hogy hova megyünk hol voltunk..:S
2013. márc. 1. 07:46
 5/10 anonim ***** válasza:

Ha féltékenységből csinálja ezeket anyád, akkor is orvosi eset.

Nem lehetne tőle valahogy külön válnotok?Hosszabb távon ez teljesen elviselhetetlen lesz.

2013. márc. 1. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem tudunk külön menni,nem hagyhatom magára,mert nem tud megélni abból a 28405 Ft-ból amit kap!
2013. márc. 1. 07:51
 7/10 anonim ***** válasza:

Irigység, menopauza, kapuzárási pánik.

Egyszerűen látja, hogy "nincs rá szükséged". Valószínűleg sokáig függtél tőle, akár anyagilag, akár érzelmileg. Ekkor hasznosnak érezhette magát.

Mindenképpen ülj le vele kettesben beszélni. Ne hagyd hogy kitérjen a válasz elől, ígértesd meg vele a breszélgetés elején, hogy végighallgat, és őszintén válaszol.

Ajánlott olvasmány: Susan Foward: Mérgező szülők

2013. márc. 1. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ő is bele akar tartozni a ti szoros kapcsolatotokban, nem akar kívülálló lenni. Úgy viselkedik, mintha eljátszaná a te szerepedet. A facebookba is ezért léphetett be, mintha megtehetné(mintha te lennél).
2013. márc. 1. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hány éves? Miért nem dolgozik?
2013. márc. 1. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
59 éves.2004-ben daganatot találtak a veséjén.Megműtötték kivették a bal veséjét,mellékveséjét.
2013. márc. 1. 08:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!