Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kell (ett) az ilyeneknek...

Miért kell (ett) az ilyeneknek gyereket vállalni?

Figyelt kérdés

A minap hallottam, hogy egy 15 éves gyereket elvett a gyámügy a szülőktől, és a nagyszülőknek adta, akik normálisan nevelik.

Megtudtam, hogy :

A szülők abszolúte sz*rtak a gyerekre, nem öltöztették, göncökbe járkált.

Apuka alkoholista volt, anyuka játékgép függő.


Aki alkoholista, meg játékgépfüggő, az minek vállal gyereket? Nem a gyerek ellen vagyok, sőt, de nem értem, hogy ha nem tudják rendesen felnevelni, és ilyenekre szórják el a keresetüket, akkor minek vállaltak be 1 gyereket?


2013. márc. 1. 13:05
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Ismerjük a szüleit, és mind2 erős dohányos....
2013. márc. 1. 13:05
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Az alkoholista tudja magáról, és el is ismeri, hogy szenvedély beteg? Nem.
2013. márc. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
91%
Mert gondolom 16 éve még nem voltak alkoholisták és játékfüggők.
2013. márc. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
58%
Erős dohányos? Attól még miért ne lehetne gyereke?
2013. márc. 1. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Már kb 10 éve minimum függő mindegyik.

Nem a dohányzásról beszélek...hanem hogy a gyerekük göncökbe, rongyokba járkál, sokszor mezítláb, mert a szülei elisszák, elgépezik, elcigizik az összes pénzt.

2013. márc. 1. 13:10
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Mert egyik sem normális, és nem gondolkodik. Egy kis faluban élünk, itt nagyon sok egy putriba szül 20 gyereket, az alkoholra persze mindnek van pénze. Egyszerűen nem gondolkodnak, legalábbis nem úgy ahogy egy normális szülő, mindnek csak a magához való esze van meg.
2013. márc. 1. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
91%

6os vagyok

Még mielőtt valaki azt gondolná, nem csak cigányokról beszéltem.

2013. márc. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Azért "vállalnak" gyereket mert erősen ittas állapotban összehozzák, nyilván az óvszer elfelejtődik, apuka nem tud magáról kb, a nő meg nyilván arra sem vette a fáradságot, hogy gyógyszert szedjen rendesen. Majd az anyuka sz@rom bele típusként észre sem veszi 4 hónapig, hogy terhes, amikor már elvetetni nem is lehetne, ha akarná sem, plusz az abortuszra nincs pénze, mert elissza, dohányozza, játékgépezi inkább. Persze egyik jobb mint a másik, de ez van.


Volt kocsmánk, láttam ilyet.

2013. márc. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy amikor a babát vállalták, még nem voltak szenvedélybetegek. Amúgy meg azt gondolom, hogy az ilyen nem is tudja, hogy mit tesz, bele sem gondol abba, hogy nem csak az első években kell a gyerek mellett lenni és nevelni...
2013. márc. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
8-as vagyok. Tehát a lényeg, hogy ahogy a gyerekre is sz@rnak, úgy a védekezésre meg minden másra is sz@rtak. Ez nem gyerekvállalás, csak szimplán baromság.
2013. márc. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!