Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyetlen kiút a külföldi...

Egyetlen kiút a külföldi munka anyagi dolgaim rendezésére. De nagyon nehezzen tudom magam rávenni. Hogyan 'erőszakoljam' meg magam hogy elindúljak?

Figyelt kérdés
2013. márc. 1. 15:05
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi tart vissza?
2013. márc. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

ma 15:08


Nem tudom.Talán az hogy ott kint csak egy megtűrt lennék és nem igazán lehetnék önmagam.

2013. márc. 1. 15:11
 3/10 anonim válasza:
Nem tudom milyen nyelvet beszélsz, de németországba nagyon sok magyar megy ki betanított munkába/gyárba például. Általában csoportosan foglalkoztatják őket, így nem szakadnak szét ott sem a magyar emberek, könnyebb lenne így megélned az új környezetet.
2013. márc. 1. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Bocs, de szerinted itt mitől nem vagy "megtűrt" ha ha csak a külföldi munkával tudnád rendezni az anyagaidat?
2013. márc. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én külföldön élek, és egyáltalán nem érzem magam megtűrtnek.
2013. márc. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem értelek, külföldön még levegőt venni is boldogság számomra, Magyarországon meg csak szolga az ember és semmire nem viszi és még a pofájába is mondják ezt... szóval mi is tart vissza? A jobb élet miatt nem akarsz kimenni, vagy a jobb környezet, a rendesebb emberek miatt? Nem értelek.
2013. márc. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A férjem sem "megtűrt" odakint..Az induláshoz csak reálisan át kell gondolnod a helyzeted-ha ez rá a megoldás, mert itt nem boldogulsz, akkor indulj. Mi 3 gyerek mellett vállaltuk be a az ő külföldi melóját. Nem könnyű, de anyagilag rendben vagyunk.
2013. márc. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Külföldön AZ a megtürt személy, aki nem tud az adott nyelven, nem akar beilleszkedni, "magyarkodik". Aki képes normálisan viselkedni, rendesen dolgozni, és rendesen beszéli az adott ottani nyelvet, azt befogadják. (húsz év tapasztalata)
2013. márc. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
En sem ertem ezt a "megturt" dolgot. Szinten kulfoldon elek, nyugat EU tele van mindenfele afrikai, azsiai bevandorlokkal, oket is befogadjak/elfogadjak pedig ok aztan tenyleg mas kulturabol erkeztek.
2013. márc. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Az én férjem Németországban dolgozik,és sokkal jobb mint itthon.Pedig nálunk gyerek is van.Na neki tényleg nehéz hisz ritkán lát minket.De mindenképp érdemes kimenni.Én biztos nem gondolkodnék.
2013. márc. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!