Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert van az hogy anyuekkal...

Miert van az hogy anyuekkal folyton veszdkszunk? Miert nem hallgatnak meg sose?

Figyelt kérdés
barmit mindok elmegy a fuluk melett .15 eves letemre anyumat helyetesitem mert dolgozik egyfolytaban es amikot haza jon s van ideje elmondom mivan akkor ordibal .. ha nem mondok semmit ordibal hogy miert nem ondok semmit . apu ugyszinten .. batmi elvesz a hazban en vgyok az elso az akit letamad h hol van .. tudja h en nm jatok vele de azer ordibal . aztan ha kicsit kimennek a haverokkal ordibalnak ha nemn egyek ki ordibalnak .. mit tegyek ?

2013. márc. 1. 22:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Anyukádat helyettesíted? Mikor jársz iskolába, és mikor tanulsz, ha te vezeted a háztartást? Barátaid nincsenek?
2013. márc. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Jelentsd őket a gyámhatóságnál, hogy elviselhetetlen körülmények között élsz.
2013. márc. 1. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
mindenre akad megoldas nalam .. ejjel ha alszok 2-3 orat a tobbiben tanulok es 10eves hugomnak kajat pakolok masnapra a suliba .. ugyanugy rendesen.jarok.suliba aztan haza es keszitsd a kajat mert 30 perc s szuleid itthon vannak
2013. márc. 1. 23:03
 4/7 anonim ***** válasza:
Ennyi idősen még azt hittem, mivel az én szüleim is ugyanilyenek, hogy majd idővel megjavulnak... hát nem így történt. 21 éves vagyok, de még most is ugyanúgy semmibe vesznek, ugyanúgy nem hallgatnak meg, ha kérdezek tőlük valamit, úgy tesznek, mintha kb a légy zümmögne, rám sem hederítenek. Rájöttem, hogy ha normális életet akarok és azt akarom, hogy a környezetem becsüljön engem és ne érjen nap mint nap ilyen mértékű megalázás, az ilyen embereket ki kell iktatnom az életemből. Így amint lehet, költözöm. Remélem, ez tanulságos volt számodra és nem várod meg, mint én, hogy tönkre tegyék az önbecsülésed és az önbizalmad.
2013. márc. 2. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
es mit tegyek? testverem szava szent az enyem egy darab szar se .. aztan testverem barmit tezz envagyok a hibas sot volt olyan is higy anyum megvert tesom miatt
2013. márc. 2. 10:46
 6/7 anonim ***** válasza:
Rokonok, nagyszülők? Nem tudnak segíteni? Ne haragudj, de nekem egy kicsit fura ez a Hamupipőke történet. 15 évesen te vezeted a háztartást, 2-3 órai alvás után jársz iskolába, te pátyolgatod a húgodat, te főzöl...és mindenki téged bánt mégis?
2013. márc. 2. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
inkább hallgatok .. de iskola is azért van hogy aludjak :P .
2013. márc. 2. 16:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!