Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak egy sztori ha gondoljátok...

Csak egy sztori ha gondoljátok reagáljatok. Jah és a? jel?

Figyelt kérdés
Egy hete szakítás, külön költözés. Vissza apámékhoz. Jól telik a hét barátokkal minden este. Apámmal is jól meg vagyok egészen fizetésig. Elverte szokásához hűen tartozásait rendezte majd a maradékot italra költötte. Kölcsönkér italra természetesen, én nem adok. Összeveszés. És a szívszakasztó fájdalom a szakítás óta először amit az ex hiánya okoz. Bakker. Gőzöm sincs mi lesz.

2013. márc. 2. 14:06
 1/10 A kérdező kommentje:
Annyira feloldanám a megbeszélt letiltást, annyira írnék neki, de ha meglátnám h már esetleg mással van kapcsolatban... asszem baj lenne... :'(
2013. márc. 2. 14:11
 2/10 anonim ***** válasza:
Mit lehet erre reagálni? Egy héttel a szakítás után,( hány éves vagy? mennyi ideig tartott a kapcsolat?) teljesen természetes, hogy az embernek hiányérzete támad még. Ez akkor sem meglepő, ha nem okvetlenül kaparod a falat a szakítás okozta fájdalomtól. Egyszerűen az embernek eszébe jut a megszokott, régi élete, ami a szakítással véget ért, még akkor is, ha nem vagy már "hóttszerelmes" az exedbe. Nekem erről a sztoriról legfeljebb az a "jel" jutna eszembe, hogy a lehető leggyorsabban elsöpörjek apám közeléből, míg csak kölcsönkér italra, és nem nyúlja le a pénzemet kérdezés nélkül...
2013. márc. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
böff
2013. márc. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ne ülj otthon esténként!

Menj el társaságba, haverokkal/barátnőkkel, érezd jól magad. Ha nem is lépsz bele egy újabb kapcsolatban most gyorsan-frissen, akkor sem ülsz otthon és nyalogatod a sebeidet.

Egyébként pedig az új ismeretségek sem úgy köttetnek, hogy felcsönget a lépcsőházból: itt vagyok gyere le! :)))

2013. márc. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Lépj tovább.

Ha vége lett, akkor vége lett, felmelegítve csak a káposzta a jó... Teremtsd meg a saját életed, és abba majd belecsöppen valaki. Ne akarj feltétlen valakivel lenni, mert az semmit nem ér.

A boldogság kulcsa a pénz és az egészség, nem egy másik ember.

2013. márc. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

"...már esetleg mással van kapcsolatban... asszem baj lenne... :'(" Erről pedig az a "jel" jutna eszembe, hogy: 1.valószínűleg már akkor ki volt szemelve az utódom, amikor szakításnak még nyoma sem volt.

2.az exem soha nem is volt belém szerelmes, ha egy hét múlva már új "kapcsolata" van

3.az exem egy tahó, akinek édesmindegy, hogy ki, csak legyen valakije

4.hálistennek nekem már semmi közöm hozzá, a következő is így fog járni:)

2013. márc. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Úgy érzem és úgy is van sajnos, hogy gyakorlatilag minden elveszett... sajnos a kapcsolat végét az okozta hogy anyagilag padlóra küldött majdnem teljesen a drága ex.. négy év volt a kapcsolat és még 30 alatt vagyok. Minden estét barátokkal töltök, a hétvégét bulizással.. a gond nem itt van. Se család (apám egy f#sz) se fix munka csak hébehóba, se pár, se pénz.... egy csöppet elcsúsztam és nem tudom h lesz-e erőm visszakapaszkodni
2013. márc. 2. 14:23
 8/10 anonim ***** válasza:
Persze, hogy lesz. De ha ezt most ezren adnák neked írásba, akkor sem hinnéd el, és ez is teljesen természetes. Szakítás után is szükség van a "gyászidő" leteltére, amit rövidíthet, ha vannak körülötted olyanok, akikkel jól érzed magadat. Annál többet nem tudsz tenni, mint hogy igyekszel mielőbb felépíteni újra a saját életedet. Időbe telik majd, de sikerülni fog:)
2013. márc. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
átkozott dél-alföld is.. annyira képtelenség munkát találni protekció nélkül, annyira belefáradtam már ebbe is... tudom h nem rinyálni kellene hanem tenni ellene/érte. nemtudom
2013. márc. 2. 15:07
 10/10 anonim ***** válasza:

No, nemcsak egyedül vagyok, aki azt mondja, hogy a dél-alföldön nem igazán lehet mihez kezdeni?

Pedig nem tudsz mást csinálni, mint keresed a megoldást.

Első a munkahely, abban a percben, ahogy lesz ismét állásod, kereseted, rögtön helyrerázódik a lelkivilágod is, és a magánéleted is rendeződni fog.


Ha másként nem megy, próbálj meg egy a jelenleginél nagyobb városba költözni, ill. először ott munkahelyet keresni, találni, majd a szállást könnyebb lesz megoldani.

2013. márc. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!