Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintem a barátom betegesen...

Szerintem a barátom betegesen féltékeny. Szerintetek? (Lejjebb a sztori)

Figyelt kérdés
Ha egy percre elmegyek WC-re vagy valahova rögtön nézegeti az sms-eimet kivülröl fujja, a hiváslistámat szintugy, mire lekodoltam a telefonom direkt elöl hagytam 2 perc mulva már jött is hogy miaz hogy én lekodolom tehát titkolodzom pedig nem titkolodzom ez az én magán személyes szférám mért nem birja tiszteletben tartani? Ha facebookra képet rakok fel kb félévente egyszer és egy fiu is rajta van nem csak én akkor üvölt hogy undorito vagyok.Sosem hazudok neki de mindig gyanusitgat és hiába mondom a szintiszta igazat azt mondja hazudozom és ne nézzem hülyének. A facebookomon az üzeneteimet is folyamatosan olvasgatja ha elöl hagyom a laptopot.Nagy köztünk a körkülöbség 14 év, én most vagyok 22 együtt vagyunk április ota és együtt is élünk. Mit tudok tenni??

2012. dec. 30. 20:37
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
87%
Mély kalapemeléssel búcsúzz. Ha nekem ezt egyetlen egyszer meg merné tenni bárki is, olyan botrányt csapnék, hogy zengne a ház..
2012. dec. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem egészséges ez a kapcsolat,szerintem később tettlegességre is sor kerülhet.
2012. dec. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Ez már beteges.Mindig ilyen volt?Én nem tudnék élni vele.Kezeltetni kell!
2012. dec. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Azért féltékeny,mert magából indul ki.Ha ő nem tudna megcsalni,akkor nem nézné ki ezt belőled sem.Vagy a másik lehetőség,hogy előtted valaki nagyon csúnyán átverte és megcsalta.De ez akkor sem egészséges.Meg amúgy a nagy korkülönbség sem.
2012. dec. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
53%

"Azért féltékeny,mert magából indul ki."


ez nagyon igaz. A féltékeny emberek 100%-a csal.

2012. dec. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Menekülj amíg teheted...

Volt egy ilyen barátom, ő csalt még, és amikor szakítani akartam, sírni kezdett, aztán fenyegetőzött és végül majdnem megütött, csak pont arra jött valaki.

Utána még hónapokig zaklatott, pedig kb. 3 hónapot voltunk együtt...

2012. dec. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Az biztos hogy hüséges de az elözö párja iszonyat brutális modon verte át inkább le sem irom de ezt akkor mért rajtam tölti ki??? Nem volt mindig ilyen én változtam a kedvéért nem járok el bulizni maximum két havonta akkor sem olyan helyekre mint a Hajogyári mert azt el sem birja viselni ha ilyen helyre mennék le
2012. dec. 30. 20:50
 8/21 A kérdező kommentje:
Eléggé dekorativ vagyok ö meg nem tartja magát annak és lehet hogy komplexusokat is okoz ez benne a jobb kinézetü fiukkal kapcsolatban hogy mivan ha lecserélem egy fiatal szolis cicafiura? Nem érti meg hogy nekem ezek nem kellenek
2012. dec. 30. 20:52
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Hagyd el!

Igazuk volt az előtem szóloknak , hogy valószínüleg csal. Az én párom a kezébe se veszi a telefonomat , mivel megbizunk egymásba , és ez egy kapcsolat alapja

2012. dec. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Csak egyed tudok mondani: nem maradnék vele! Volt részem hasonlóban, lelki zsarolásban, féltékenységben, az önbizalmamat rombolta. Nem akartam így élni, és szakítottam. Ne akarj roncs lenni..
2012. dec. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!