Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem gondoljátok, hogy ez...

Nem gondoljátok, hogy ez kissé beteges? Vajon milyen leki és szellemi károsodások érték ezeket a gyerekeket?

Figyelt kérdés

Egy apa, egy anya, és egy nagyapa éveken át szexuális aberrációkra kényszerítette 4 fiú gyermekét. Ezek közül szereplet az is, hogy a gyermekek szeme láttára kínoztak meg egy kutyát. A legkisebb mindössze négy éves volt...

A "családot" szerencsére börtönbüntetésre ítélték.

Mindig hallani, olvasni a hírekeben ezeket a rémes történeteket, de soha nem tudjuk meg, hogy hogyan alakul a bántalmazottak élete.


2013. jan. 17. 23:14
1 2 3 4
 1/31 A kérdező kommentje:
lelki, szerepelt* bocsi.
2013. jan. 17. 23:15
 2/31 anonim ***** válasza:
36%
Az ilyen alakok általában elmebetegek. Ezt pedig nagy százalékban örökítik át a gyerekeikbe is. Az a ritka kivétel mikor a gyerek nem pont ugyanilyen vagy még rosszabb lesz felnőtt korára.
2013. jan. 17. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
13%
Nézd meg a Viasztesteket,az pont erről szól.
2013. jan. 17. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
20%
Bocs kettes, az a film félelmetes, bemutatja amit csinálnak, vagy inkább csak beszél róla? Mert ha inkább elmagyarázza akkor én is megnézném, amúgy nem merném.
2013. jan. 17. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
Vagyis nem kettes, hanem hármas válaszadó.
2013. jan. 17. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
97%

Én láttam a Viasztestek című filmet, számomra abszolút nem volt félelmetes, de én imádom a horrort.

Csak egy ilyen tinis light-os horror, egyszeri nézésre mindenképpen alkalmas. Ha van kedved írd meg milyen volt, nagyon érdekelne.

2013. jan. 17. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
36%

De én ezt nem értem!

Apuka,és a nagypapi (ha a csávó apja),talán még magyarázható azzal,hogy örökletesen őrült,aberrált....de az anya?

a saját gyerekét?


Jaj kár volt elolvasnom,hogy lehet ennyi gonoszság a világban?

A való élet az igazi horror,nem ezek a sz@r kitalált filmek,itt az a legrosszabb,hogy tudod hogy igaz,és talán a szomszéd emberke is ilyen lehet!


Ott van a Szomszéd lány című film!

Miket műveltek azzal az ártatlan lánnyal......és a nő most szabadult állítólag.

Kólás üveget dugtak fel neki,kutya sz@rral etették......

komolyan mondom,borzalmas

2013. jan. 17. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
90%
Nem tudom, nálam ott kezdődik a borzalom, ha egy szülő elhagyja a gyerekét, már akkor is tapasztalható a felnőttkori lelki nyomorúság, de ezekre már nem találok szavakat.
2013. jan. 17. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:

Köszönöm, majd megpróbálom megnézni a filmet. Az a baj, hogy én is defektes vagyok, csak én meg fordítva. Még életemben nem láttam horrort, egyszerűen semmilyen formában nem bírom az erőszakot. Mindez negyven felett, tudom, hogy nem normális. Viszont olyan erős indulatokat kelt bennem egy-egy ilyen történet, hogy bármilyen kegyetlen büntetést kevésnek éreznék az ilyenekkel szemben.

A másik meg az a mocskos, megjátszott bűnbánat amit az ilyenek produkálnak. Ülnek a tárgyaláson lehajtott fejjel, szánják-bánják, nem is akarták. Borzasztó, na.

2013. jan. 18. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
utolsó-régen én is néztem horrort, de nem a legdurvábbakat, de az utobbi időben nem, mert igen megráz fosok. Talán csak érzékenyebb, sebezhetőbb lettem. vagy épp defektes én is
2013. jan. 18. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!