Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit vegyek/csináljak anyu 56....

Mit vegyek/csináljak anyu 56. szülinapjára? Sajnos (mivel csak 16 vagyok) nincs pénzem így vmi pénztárca kímélő ötlet kellene

Figyelt kérdés
2009. szept. 11. 20:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Süss neki valami sütit, csinálj egy meglepetésvacsorát (pl. a kedvenc szendvicsét kidiszitve), készits egy képkollázst a családról, vagy a közös nyaralásról, rajzold le a kedcenc virágát, ird le sze´pirással kidiszitve a kedvenc versét/dalszövegét - vagy egy verset, amit neki mondanál...
2009. szept. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Van egy nagyon hatásos, és emlékezetes ajándék. Mondjuk ezt én a családnak karácsonyra csinálom, de így is jó. Ha a gépeden vannak családi fotók, v éppen vhol betudsz scannernerni régi fotókat, akkor a gépen van egy alap program a Windows Movie Maker amivel képek által össze tudsz állítani egy videót, aláfestő zenével, v kisebb belevágó szövegekkel. Én már ezen dolgozom (tudom kicsit korai karácsony miatt) de már nagyon várom h mil ezs a vége, és már csináltam ilyet, és sokakat megrikkattam! Ha tetszik az ötlet, és van min fél/1/másfél órád, akkor egy igazán személyes csodálatos ajándékot tudsz csinálni, és még pénzbe se kerül.

Pusy

2009. szept. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

ha tudsz varrni, csinálhatsz neki valami kis kabalafigurát a kulcstartójára, vagy a visszapillantótükörre. aranyosan hozzáteheted, hogy ez majd az őrangyala lesz és megvédi, akármerre is jár :) vagy ha ez túl gyerekesnek gondolod, akkor nézz szét a hobbiboltokban, és csinálj neki karkötőt, nyakláncot, fülbevalót, vagy bármi olyan dolgot, aminek örülne.

szerintem a kézzel készített dolgok a legjobbak, mert sokkal több szeretet van benne, mint amikor bemész a boltba és csak találomra lekapsz vmit a polcról.

sok szerencsét!

2009. szept. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszi h írtatok már van is egy ötletem :) varrok neki vmi kis figurát kulcstartóra :)
2009. szept. 11. 20:43
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Takaríts ki a lakást, moss ablakot, ajtót, stb.Biztos örülne neki.
2009. szept. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Írj le neki mártott papírra 56 okot, - vagy közösé éveitek szerint 16 okot - amiért szereted, és viasszal tegyél rá pecsétet, mintha régi középkori oklevél lenne, azt add át neki! Garantált siker!
2009. szept. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

oh, köszi! örülök, h tetszik az ötletem! :D

remélem nagyon fog neki örülni! :)

2009. szept. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
ez a 16 ok is tetszik. a két ötlet együtt hatalmas lesz :) nagyon köszönöm tényleg :)
2009. szept. 11. 22:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!