Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom túlhajszolja magát,...

A párom túlhajszolja magát, így fáradt, rám is kevés figyelmet fordít! Megoldás mi lenne?

Figyelt kérdés

Együtt élünk egy kertes házban.Egy 3 hónapja már.

Ő neki két munkahelye is van szóval keményen dolgozik a pénzért mivel törlesztéseink is vannak.

Én is dolgozok,igaz nem olyan keményen mint ő.Egy szalagon vagyok ahol inkább csak ülni kell és koncentrálni.

Viszont itthon teendők meg "rám maradnak"

Ezzel nincs is bajom,tiszta sor.

De mikor haza jön holtfáradtan akkor olyan mint ha a halálán lenne...

Így is iszonyú rendes,de még csak 22 éves és úgy gondolom,hogy nem kellene ennyire dolgoznia.

A hétvégéink sorban jól telnek.Együtt vagyunk.

Viszont hétköznapokon teljes fordulat váltás van.

A szexuális életünk is lappan olyankor.Csak megfürdik,megvacsorázik és tévézik majd alszik.

Szeretném ha ez változna az ő érdeke is szerintem.

Tudom,hogy a törlesztés az oka mivel beszéltem már vele erről. De csak lenne más megoldás.Az én idegrendszem az ő egészsége megy tönkre így.

Egyébként még 1,5 millió forint törleszteni valónk van.


22 évesek vagyunk!


2013. márc. 3. 11:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Csinálják még jó páran ezt, mint a te párod, tudni kell tolerálni, miattatok teszi és nem pedig jókedvéből.
2013. márc. 3. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Megszoksz vagy megszöksz, tartja a mondás. Tehát vagy kihúzzátok így, amíg ki nem fizetitek a hitel, vagy pedig gyökresen változtattok, azt mondjátok, hogy eladjátok a házat, szerényebb helyre költöztök akkor nincs már adósság, nem kell a másodállás. De köztes út márol holnapra biztosan nincs, esetleg megpróbálhattok jobban fizető állást keresni.
2013. márc. 3. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Kettőtökért teszi, szóval nem kéne miért tönkremennie az idegrendszerednek. 1.5 millió nem is olyan vészes, ha kifizettétek akkor visszavehet a tempóból, addig meg örülj hogy ilyen rendes párod van!
2013. márc. 3. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen,a terv része egyben az is,hogy kihúzzuk még ezt a kicsit!
2013. márc. 3. 11:52
 5/6 anonim ***** válasza:

Ki kell birnotok,mert ha nem fizettek sokkal rosszabb és akkor a stressz hatványozódik.

Ez egyébként egy pici ház lehet ha ennyi van hátra :)

2013. márc. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nem,nem kicsi...

Nekem túlzottan nagy is.

Mivel volt elindulási összege...Szóval 3 milliót vettünk még fel hozzá.

2013. márc. 3. 17:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!