Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik olyan, hogy nyílt...

Létezik olyan, hogy nyílt kapcsolatban élnek? Ez valójában mit jelent?

Figyelt kérdés
Tényleg létezik olyan, hogy valaki nyílt kapcsolatban él??? Az valóban azt jelenti, hogy férj és feleség határok nélküli csalja egymást és utána hazajárnak és együtt is vannak???

#házasságban?
2013. márc. 3. 14:22
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
79%
Tudjátok mit? Egyik rokonom külföldön dolgozik, havonta egyszer jár haza, és nem csalják meg egymást! Érdekes ők kibírják.
2013. márc. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
74%
Akinek ez normális akkor csinálja. Én sose leszek ilyen gerinctelen!
2013. márc. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
21%

Havonta 1x jár haza. Akit én említettem, ő 5 év alatt 3x volt otthon.

Nem említhető egy lapon.

2013. márc. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
22%
Egyébként én nem ilyen kapcsolatban élek, de ha én is ilyen helyzetbe kerülnék, hogy évekig nem láthatom a férjem, akkor én magam ajánlanám ezt fel neki. Számomra borzalmasabb az, hogy megteszi, mert meg fogja tenni, és még a lelkiismeretével is számolnia kell a hiányunk mellett.
2013. márc. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
85%
Akkor ne vállaljon ilyen jellegű kötelezettséget! Ha annyira szereti inkább hagyja el. Nem szerelem az mikor annyira hiánya van, hogy mással van mert nincsen ott akit szeret.
2013. márc. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
100%

Nem olyan egyszerű elhagyni.

Én amikor azt mondom igen, akkor azt komolyan gondolom. Tényleg vele akarom leélni az életemet, mert belé vagyok szerelmes, nem másba.

Nem is tudnék mást tartósan megtűrni.


Egyébként ez náluk a házasság 6. évében jött, szóval nem friss házasként kellett elmenni dolgozni, de másképp nem tudtak volna megélni.

Amióta hazajött minden oké. Már nem nyitott a házasság és őszintén boldogok.

Pont az ő példájuk miatt mondom, hogy ez képes a működésre két olyan ember között, aki elfogadja.


Persze nyilván van, akinek nem fér bele, de ettől még az ő kapcsolatuk is kapcsolat és boldogabb sokakénál.

2013. márc. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
79%
Nekem ne mondja azt hogy ha valaki szereti a másikat akkor képes ilyet tenni. Mert az minden csak nem szerelem! :S
2013. márc. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
39%

Hát, pedig láttam a saját szememmel, hogy de.

Nem mindennapos ez, sőt, baromi ritka dolog, de attól még létezik.

2013. márc. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 A kérdező kommentje:

De ez hogyan kezdődik el???

Megtudnak egymásnak mindent bocsájtani?

A szex ugyanúgy jól működik a férj-feleség között is, fertőzések nélkül?

Attól még szeretik egymást??

Ha elszakít a távolság, akkor megbocsájtható???

Ebben az esetben jogosan nem mondják el, hogy ki mivel hogyan történt és a kapcsolat sem szakad meg teljesen az előzővel?

2013. márc. 3. 14:55
 20/36 anonim ***** válasza:
100%
Nem okoskodásképpen mondom, de aki már ilyen munkát vállal, hogy öt évben alig jár haza, akkor ott már eleve vannak bajok.
2013. márc. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!