Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy tévhitben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy tévhitben élek már jó pár éve és valójában a beképzelt, elkényezetett cicababák gúnyolódása miatt él bennem egy tévhit a külsőmmel kapcsolatban? Lehetséges, hogy mégsem vagyok ronda?

Figyelt kérdés

Nem sok lánynál próbálkoztam, de ők minde lekoptattak vagy lökétk a kamu szöveget, hogy már van pasijuk, egy kevéssel egész jól eldumálgattam, volt, aki mg meg is dícsért, hogy volt bátorságom leszólítani, mert tőle féllnek a pasik, mivel túl szép lánynak tartják, na, de persze mégsem jött össze egy lánnyal sem semmi és mindig arra lyukadtam ki, hogy tuti a külsőm miatt van, mert kevés vagyok külsőre, magasságra, súlyra, arcra stb. a lányoknak. Kisebbségi komplexusom és rengeteg gátlásom is van már évek óta, szorongással is voltam pszichiáternél még gyerekként, de ez enyhe jellegű, nem beteges, meg ez inkább gyerekkori trauma miatt alakult ki, de a lényeg, hogy a csajoknál semmi sikerem nem volt egy nap totál magam alatt voltam, szerethiány is kínzott, csak arra vágyta, hogy végre átöleljek egy lányt és megcsókoljam meg szeressük egymást, mint a szánalmas, nyálas történetekben, gáz, de vannak gyenge pillanataim, ez is egy ilyen pillanat volt... Úgyhogy haverral megbeszéltem, hogy elhúzunk bulizni, le is mentem, részegre leittam magam bánatomban, aztán minden eléggé homályos, de haveorm az nagy megfigyelő és nem egy nagy iszákos, úgyhogy ő elmondásából tudom, hogy aznap este smároltam egy tök ismeretlen csajjal, aki úgy mosolygott rám, mintha bennem valami főnyeremény pasit fogott volna ki és az a durva, hogy erre még én is emléksze, az a mosoly őszinte volt és tényleg úgy tűnt, hogy élvezi a velem való smárolást meg ölelgetést. Csak azt nem értem, hogyha olyan ronda vagyok a csinibabák elmondása alapján, akkor hogyan lehetséges az, hogy ez a lány meg hosszasan smárolt velem és úgy mosolygott rám, mint aki megütötte volna a főnyereményt?

Akárhányszor visszagondolok erre, úgy érzem, hogy valami bűzlik az én, hű, de ronda vagyok jelzőmmel kapcsolatban és egyre több olyan dolog ugrik be, amit igazá észre sem vettem eddig. Például volt olyan, hogy sétáltam a városban és gyakran elmentem egy csaj háza előtt, többször összefutottunk és a lány mosolygott rám, meg máskor szemezett folyton nézett. Aztán buszozásnál is nem egy lány szemezett már velem vagy piszkálta a haját, haveromék szerint ezek jelek, hogy bejöttem a csajoknak. Persze lehet, csak olyan ronda vagyok, hogy nem bírta ki a dolgot, de valahogy most már tényleg bűzlik nekem ez az egész, még olyan is volt, hogy nem is vettem észre, hogy néz egy lány és valamelyik haverom hívta fel a figyelmemet erre, ráadásul nem is egyszer... Azt sem értem, hogy miért fordult utánam hátra egy-két lány és miért mosolygott rám például? Mondjuk ez nagyon kevés a sok-sok év alatt, de valahogy kitűnik és csak zavarodott meg bizonytalan vagyok, hogy most mégis mi van, lehet-e valaha is barátnőm vagy húzzak el prostizni, mert olyan ronda vagyok? Szerintetek?


2013. febr. 14. 01:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Küldj képet,így honnan tudjam,hogy nézel ki?
2013. febr. 14. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Most komoylan leirál ennyit, hogy agyondicsérjünk miylen szerény vagy? Akkor parancsolj:

Nagyon kedves illedelmes okos rendes széphelyes cuki jopofa humoros srác vagy minden nő oda van érted csak az a csunya cicababák nem akik lekoptattak téged... :)

2013. febr. 14. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
#2: Vagy csak szimplán randa.
2013. febr. 14. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

ma 01:42

nem hiszem hogy ronda lenne (bár benne van a pakliban) inkább csak sulyos önértékelési zavarokkal kütd és ezért kell neki itt a lelki fröccs hogy ha honlap felkel és elmegy suliba akkro dagadjon a lelke hogy "de hát engem tegnap feldicsértek"

2013. febr. 14. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
A kép alapján tényleg nem vagy egy főnyeremény... o.O
2013. febr. 14. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem genyòzni akarok, de simàn lehetett a smàrolòs csaj is tajt részeg.


Egyszer példàul egy kiscsaj annyira kész volt, hogy a lovak idomítàsàròl!! kezdett magyaràzni nekem :-) -és nem célozgatott , sajnos teljesen komolyan adta elő O.o

2013. febr. 14. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Tuti nem vagy ronda, de ez

"hogy aznap este smároltam egy tök ismeretlen csajjal, aki úgy mosolygott rám, mintha bennem valami főnyeremény pasit fogott volna ki"


tuti seggrészeg volt.

2013. febr. 14. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

ma 02:20


Vagy be volt tépve.

Ilyen sztorim nekem is van hogy banketten egyik oszátlytársnőm akivel 4 éven keresztül masszivan gyülöltük egymást ugy betépett, hogy odajött lesmárolt és azt modnta:

"Tessék B+ mostmár tudod hogy mit hagytál ki"

2013. febr. 14. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

kezdj el gyurni, hatha no a bicepszeddel az onertekelesed is.

egyebkent a cicababak (mint a hugom) ilyenek, lepattintanak, ha beszelgetni mesz oda, akkor is. mert: toled esetleg nem akar semmit, nincs eleg nagy egod, vagy penztarcad hozza (bocs, hugi!), ha nem akar semmit nem lehet huzni az idot, mert meglat benned valamit ami tetszene neki, es egyebkent is elijeszted a vastag bukszas pasikat. szoval nem, egy normal kinezetu pasi ne akarjon cicababazni, de attol az meg nem azt jelenti, hogy ronda. egyebkent is a szepseg relativ dolog - nahat! - akit szeretsz azt szepnek latod. szoval inkabb legy kedves egy normal kinezetu, csinos lanyhoz es a kereslet kinalatra talal. ha meg mindenaron magasabbra akarod dobni a lecet, akkor tenyleg menj el gyurni:P

2013. febr. 14. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 SzilKa ***** válasza:

A kisugárzás és a magabiztos fellépés jóval többet nyom a latbab, mint a konkrét kinézet. Amikor ittál, elképzelhető, hogy ellazultál és nem görcsöltél. A lányok menekülnek a görcsös, bizonytalan fiúk elől.

Nem azt mondom, hogy ezentúl ájulj el magadtól, mert a beképzelt fiúk is taszítóak, de merd felvállalni magad és viselkedj lazán, természetesen, egyből több pozitív visszajelzéssel találkozol majd, amitől még magabiztosabb leszel. Ennyi a titka.


35N

2013. febr. 14. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!