Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyire elfogadha...

Szerintetek mennyire elfogadható az ex jelenléte egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Nálink pl:az van,hogy miután elhagyta a feleségét miattam,jó maradt a viszonyuk,a gyerek miatt minden nap találkoznak,bevásárol neki a párom,befizeti a számláit,közös programjaik vannak.Én azt szerettem volna,ha első leszek,ha elhagyja őket,de most úgy érzem,ott vagyok,ahol voltam.Ráadásul többek szerint viszonyuk is van,a volt asszony is tudtomra hozta már ezt,de természetesen nem hiszek,csak a páromnak,hogy akkor nem hagyta volna el miattam,ha most meg viszony lenne vele.Szerintetek? Engem már nagyon idegesít,hogy egyáltalán létezik az ex.

2013. febr. 19. 21:56
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
97%

"Én azt szerettem volna,ha első leszek,ha elhagyja őket,de most úgy érzem,ott vagyok,ahol voltam"


Ugye milyen szar érzés megcsalva lenni? Hm, aki másnak vermet ás ...

2013. febr. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim válasza:
79%
A gyerek miatt jó ha jóba vannak de ez már nagyon túlzás! Nem bántásból de lehet van itt valami sunyiság a dologban. Jobb lesz ha a sarkadra állsz és odafigyelsz.
2013. febr. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 A kérdező kommentje:
ami igazán feldühített,az az,hogy tegnap pl egész nap nála volt a párom....csak úgy...beszélgetni...csak annyi időre jött el onnan,amíg ebédszünetem volt.Ezt onnan tudom,hogy többen mondták,hogy ott áll az ex háza előtt a kocsija a páromnak,különböző időpontokban.Mikor rákérdeztem,azt mondta,csak a gyerek miatt volt ott annyit...mert egy kicsit náthás...hát nem tudom...
2013. febr. 19. 22:04
 4/52 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, de szerintem csak kimenőt kapott az asszonytól, aki boldogan visszafogadja, ha a "párod" rádun.
2013. febr. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 anonim ***** válasza:
100%
Van egy gyereke,sosem leszel első.A többi részét inkább nem minősítem,nem szeretnék senkit megbántani,inkább megtartom a véleményem.Kár,hogy nem előbb gondolkodtál el ezen.
2013. febr. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 anonim ***** válasza:
100%

szerintem nemsokára lapát neked...

Amúgy kérdésedre a válasz: csak annyira,mint a szeretőé...

2013. febr. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 anonim ***** válasza:
100%
Úgy tűnik, ebben a "kapcsolatban" te mindig a többedik leszel. (első a gyerek, második a feleség, harmadik esetleg a munka, te pedig a szórakozás.)
2013. febr. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 A kérdező kommentje:
a párom váltig állítja,hogy nincs viszonyuk.Az ex viszont az ellenkezőjét,meg a párom nővérével is nagyon jóba van,állítólag ő is tud mindent,meg bizonyítaná is ha engem érdekelne...de engem nem érdekelnek annak a nőnek a hülyeségei,nem fogom emiatt a féltékenykedő nő miatt elhagyni a párom.Majd csak elszakadnak egymástól,igaz,hogy ez már lassan egy éve tart,de előbb-utóbb majd történik valami pozitív változás a javamra is
2013. febr. 19. 22:23
 9/52 anonim ***** válasza:
100%
A "parod" 1x mar megcsalt valakit, legalabbis otthagyta a csaladjat mas miatt (miattad). Megis mit varsz egy ilyen embertol. Megtalalta a zsak a foltjat, sosem egeszseges egy hazas/gyerekes ferfivel kezdeni. Te bevallaltad, ez van.
2013. febr. 19. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 anonim ***** válasza:
100%

Hát, én azért érdeklődnék Kedves Kérdező!


Már így elolvasva is fura nekem a helyzet.


Szerintem Te csak nem mersz - nem akarsz szembesülni a tányekkel, hogy igen csak "átvagy verve"...

A faluban, ahol lakom, ott van egy majdnem ugyan ilyen eset egy kőhajításnyira tőlünk.

Én megfogadtam, hogy ha kérdeznek se szólok bele ilyenekbe, csak elgondolkodok, hogy az emberek mennyire hajlamosak inkább becsukni a szemüket, hitegetni magukat, hogy a párjukban bíznak, mint egyszer szembe nézni a hibájukkal, tévedésükkel és annak a következményeivel.


Páran írták előttem, hogy "aki egyszer egy családot elhagy egy Nő miatt, akkor ez fordítva gondot okoz vajon neki?"


Én jó magam azt vallom, hogy annál szutyokabb dolog nincs, mint mikor azt hiszik tollas a hátam.

2013. febr. 19. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!