Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kényelmesednek el...

Miért kényelmesednek el ennyire az emberek egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés
mert mindenhol azt látom hogy egy idő után, már nem foglalkoznak annyira egymással a párom, a házasok (tisztelet a kivéltenek), már nem járnak annyit sehová. és magamon is tapasztalom. én mennék bármerre, szeretek jönni-menni, kirándulni, sétálni, családhoz barátokhoz menni, de férjem nem. és az utóbbi időkben, kb egy éve, hétköznap olyan mintha nem is lenne. elmegy dolgozni, igaz 10 órát, de nem hajlandó sehová sem menni.. igaz korán jár doglozni és így hamarabb is jön, olyankor egy óra mulva már be is alszik tv közben. utána felkel eszik fürdik és alszik. elhiszem hogy fáradt nem is szoktam piszkálni, de néha van olyan hogy menni kellene valahová vagy meghívtak egy-két órára ide-oda, de ő nem hajlandó menni sehová. hétvégén is nehezen.. és nekem ez így nem jó.. öregasszonynak érezm magam meleltte, holott fialaok vagyunk, lassan jöhet a gyerek is, de én még azért szeretnék kicsit tartalmasabban élni.. attól hogy házasok vagyunk még nem kell begubózni a négy fal közé.. még ha fáradt is az ember.. nem? vagy én gondolom rosszul? persze nem kell mindennap menni valamerre, de hébe-hóba, hetente 1x 2x lehetne. nem? már mondtam neki is, de csak kiakadt ezen. neki van igaza és hagynom kellene tényleg mert fáradt?
2013. márc. 1. 07:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
42%
Azt hiszi már megszerzett s nem kell tennie semmit. Ha elhagynád észhez térne s akarna menni veled mindenfele. de mit ér az olyan kapcsolat aminek ez kell a feldobásához?
2013. márc. 1. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
36%
napi 10 óra munka után elnézhetnéd neki, hogy nincs kedve a hülyeséghez
2013. márc. 1. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
61%

Ha te is napi 10 órát dolgoznál, akkor neked se lenne kedved menni sehova, főleg nem, hetente 1-2-szer.

Ha fáradt valaki, az társaságban is fáradt. Ha erőlteted akkor csak rontaná a többiek hangulatát.

Ha neked olyan fontos a jövés-menés, akkor ne vállalj gyereket! Mellette te sem mehetsz állandóan csavarogni.

2013. márc. 1. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
81%
Azért ez nem teljesen így van. Mások is lehúznak 10 órát, akinek családjuk van, ráadásul nem kis szinten megerőltető a munka, még van életük a munkán kívül is. Szerintem 1-nél a pont.
2013. márc. 1. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Te talán nem dolgozol és unatkozol?
2013. márc. 1. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Te mennyit dolgozol? Próbáltál már nap mint nap lehúzni 10 órát, hogy utána még jutna-e energiád bulizni menni?

Miért nem szerveztek inkább hétvégére programokat?

2013. márc. 1. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ez azért van mert ő valójában nem az a menős tipus csak ugye egy kapcsolat elején még kedveskedünk a párunknak.Nálunk is volt ilyen.Sminkeltem és szépen öltözködtem de nem azért mert nekem jól esett hanem azért hogy tessek a páromnak,párom romantikus versikéket irt holott ő nem egy romantikus tipus csak tudta hogy én az vagyok.Idővel mindkettő elmaradt.

Ő ottthonülő tipus te meg nem és ezért van köztetek probléma,vagy elfogadod vagy keresel olyat amilyen te vagy.Van jópár ismerősöm akik még mindig mennek mindenfelé pedig jónéhány éve együtt vannak,de ott mindkettő menni akar.

2013. márc. 1. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Utolsó, ezért van ennyi válás. Csak azért írt romantikus verseket, mert meg akart szerezni (rossz pont, aki irodalmi analfabéta, az ne erőltesse), te meg azért sminkelted magad, hogy tetszél neki. Ma már nem akarsz neki tetszeni?

Sajnos tudom, az ilyen emberek gagyik. Milyen nő az, aki nem akar nőies lenni?

2013. márc. 1. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Sajnos 8-nak igaza van, ebbe a dologba nagyon bele lehet bukni. De ez emberi tulajdonság, mindenki ilyen.
2013. márc. 1. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nem lehet egy életet az udvarlás lázában leélni.

Amikor a párom még udvarolt, hajnali 2-3 körül feküdtünk le, addig chateltünk, és ha este tízkor támadt kedvem valamihez, pattant.

Ez persze a pihenés rovására ment, így a munkájában sem teljesített túl jól. Hiszen az ember napja csak 24 óra. Akkor is, ha párja van.


Kössetek kompromisszumot. Ha te mennél és ő nem, akkor menj el egyedül. Az is lehet, hogy idővel megjön a kedve neki is, ha látja hogy te jól érzed magad. Plusz érdekes módon mindig vonzóbb az a nő, akinek van külön élete, szóval még az is lehet, hogy elkezd újra udvarolni.

Időnként pedig beszéljétek meg, hogy ti hívtok meg mást egy-két órára. Így neki nem kell sehová mennie.

2013. márc. 1. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!