Igaza lehetett?

Figyelt kérdés
Nem is tudom hol kezdjem. Nem olyan régen elmentem egy jósnőhöz egy ismerősöm kedvéért(14/F vagyok)ahol a jósnő olyan dolgokat mondott amik teljesen igazak voltak, és ezek nem azok a dolgok voltak amiket ki lehet következtetni. Viszont azt is elmondta hogy a szüleim házassága rossz (Teljes mértékben igaz, apa külföldön dolgozik havonta 1x 1 hétre jön haza) Elmondta hogy apám csalja anyámat egy másik nővel, és szereti is azt a nőt. Azt mondanám hogy ahh micsoda hülyeség, kit érdekli ez hülyeség! Na de... Pár évvel ezelőtt apám lapostetűt (szexuális úton terjed) hozott haza, és a bátyjámra fogta aki akkoriban 100%ig biztos hogy szűz volt. Visszatérve: ma elmondtuk neki hogy voltam jósnőnél és ezt mondta. Kiakadt hogy mit képzelek én, meg hogy milyen jogon járkálok én ilyen helyekre, meg stb. A lapostetűs dolgot nem mondtam el neki, hogy nadehát akkor az hogy is volt, mert akkor biztos hogy mégjobban kiakadt volna. (Amúgy egyedül ő hozhatta haza, mert én kicsi voltam még, anyám meg tuti nem) Mit gondoltok, jogos a felháborodása, vagy nekem van igazam? Köszi ha elolvastad (Y)

2013. márc. 3. 18:08
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Ekkora baromságra költeni a pénzt 14 évesen...Másrészt ezeket el is hiszed az a szörnyű.
2013. márc. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
15%
mi az alapos tetű? valami betegség gondolom.
2013. márc. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

szia apudnak mondtad el, hogy jósnőnél voltál?

Melyik jósnőnél voltál?

2013. márc. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Egy olyan tetűféle ami a szőrzetben bújik meg, és vérből táplálkozik, szexuális úton terjed.


1.nek üzenem hogy egyszer élek, én sem hiszek neki, mindent ki kell próbálni, és ingyen volt úgyhogy az isteni bölcsességet oszd másnak!

2013. márc. 3. 18:28
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen apának, anya tudta eddig is. Szegváron lakik a nő, ha érdekel írj rám privátban
2013. márc. 3. 18:29
 6/7 anonim ***** válasza:
73%
Nem. A jósnők zöme szélhámos. Egy profi szélhámos iszonyúan jól tud olvasni a hozzá forduló ember minden rezdüléséből, még a tudattalan rezdüléseiből is. Ebből él. Néhány célzott kérdése van és máris elhiszed, hogy a jósnő látta és megmondta...pedig mondta egy frászt. VELED mondatta ki.
2013. márc. 10. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
60%
Mire te odaértél a jósnőhöz ismerősödet már alaposan kifaggatta:))Ilyen csalókkal ne foglalkozz.Most ingyen volt,de ha nem állítod le magad igen sok pénzedbe fog ez majd fájni(ha megkerested az árát).
2013. márc. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!