Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaza lehetett?

Figyelt kérdés
egy ismerősömmel összevesztem és ő ezt vágta a fejemhez " te ökrökké egyedül fogsz maradni, sose lesz fiúd mert olyan karakteres vagy..." megkérdeztem tőle később hogy ezt mégis hogy értette és azt mondta hogy tényleg olyan vagyok nem csak haragból mondta. azt mondta " neked meg van az egyéniséged, nehéz megváltoztatni.Bár nagyon érdekel téged hogy ki-mit gondol rólad nem fogsz megváltozni egy idegen miatt. nem bízol meg senkiben ezért benned sem bíznak meg és te mindenkinek csak haver leszel örökké." stb... 15 éves vagyok és én őszintén nem keresem a nagy szerelmet. szerintem még túl fiatal vagyok ahhoz... bár lehet hogy én gondolom rosszul. de igaza lehet az ismerősömnek és örökké egyedül maradok a viselkedésem miatt? 15/L
2012. márc. 19. 09:40
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
Lehet nekem sem volt még senkim se :S 18/F
2012. márc. 19. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 A kérdező kommentje:
öm... nekem már volt pasim de nem voltam belé szerelmes.
2012. márc. 19. 09:47
 3/47 anonim ***** válasza:

ÉS a barátnőd hány éves? Nagyon sokat tudhat az életről ha annyi mint te :D 15 éves korod után még 500x megváltozol, más szemléletmód, más stílus. De majd rájössz.

Attól, hogy valaki karakteres, attól meg csak inkább lesz pasija, mert inkább mennek érdekes személyiség után mint egy szürke kisegérhez. A bizalom meg nem olyan, hogy ő megmondja, hogy te örök életedre senkiben se fogsz bízni, inkább csak a problémáit vetítette ki rád.

Az egyéniség nem probléma egy kapcsolatban sem, és az sem hogy nem lehet megváltoztatni, mert az nem arról szól. Kompromisszum készség igaz kell, de ahhoz nem szükséges a személyiséged teljes átalakítása. Egyébként ha nem is keresel pasit mért érdekel ennyire?

2012. márc. 19. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:

Nagy butaság ahogy az ismerősöd rólad vélekedik.

A személyiséged csak ezután fog még változni, alakulni.

Hogy milyen irányban az nagyrészt rajtad múlik.

Szerintem sem kell még 15 évesen a nagy szerelem beteljesüléséről álmodozni. Örülj az ifjúságnak, légy nyitott a világra.Igyekezz megismerni és elfogadni önmagad olyannak amilyen vagy és ne másoknak akarj okvetlenül megfelelni. Az ismerőseidet is érdemes megválogatni.

2012. márc. 19. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 A kérdező kommentje:
ő 18 . az igaz hogy nem bízok meg senkiben . tudok kompromisszumot kötni amúgy az hogy nem keresek pasit úgy értettem hogy ha megismerek pl. egy fiút akkor nem mászok rá hogy jajj most járjunk. ha találok egy fiút akit szeretek akkor persze de amúgy nem az az elsődleges célom most hogy bepasizzak.
2012. márc. 19. 09:56
 6/47 anonim ***** válasza:
100%

Hát a barátnőd tényleg nagyon bölcs lehet! :D


A karakteres lányok keresetebbek, mert nem unalmasak. Ilyen fiatalon inkább a tucatlányokra mennek a fiúk, mert az első próbálkozásoknál inkább valami könnyű esetet akarnak. Szóval a te időd később jön el.


A bizalom egy olyan dolog, hogy én se bíztam senkiben. Még a páromban sem sokáig. De a szerelem erősebb volt így jártam vele. Óvatosan kezeltem. És végül rászolgált a bizalmamra.

Szerintem pont, hogy előny ha bizalmatlan vagy az elején. Aki pedig érdemes rá, az úgy is kiderül. De így sokkal nagyobb eséllyel találsz olyan fiút, aki a későbbiekben is veled marad.


22/L

2012. márc. 19. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
jaa, a pasik nem szeretik a hatarozott nőket.. olyat kell keresni, akinek nincs uralkodási hajlama a komplexusossága miatt, és akkor jo lesz :)
2012. márc. 19. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 A kérdező kommentje:
09:58 amúgy szerintem ez így van. a fiúknak olyan csaj kell akit tudnak irányítani,akit manipulálhatnak.
2012. márc. 19. 10:03
 9/47 anonim ***** válasza:
Leszel a barátnőm? :D
2012. márc. 19. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 A kérdező kommentje:
nem :D
2012. márc. 19. 10:08
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!