Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan valaki, aki sok...

Van itt olyan valaki, aki sok éves házasságban több gyermekkel él vagy élt és kiderült, hogy volt időszak, amikor párhuzamosan futott más mellett a párja kapcsolatukban?

Figyelt kérdés

Van itt olyan valaki, aki sok éves házasságban több gyermekkel él vagy élt és kiderült, hogy volt időszak, amikor párhuzamosan futott más mellett a párja kapcsolatukban???

Érthető a kérdés???

Köszönöm, ha leírod, hogy hogyan élted túl!!!



2013. márc. 3. 21:54
 1/6 anonim ***** válasza:
már megint te? hagyd ott a férjed, nem érdemel meg.
2013. márc. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Volt, 3 gyerekünk mellett. Úgy éltem túl, nagy nehezen, hogy egy idő után feladtam a küzdelmet, megundorodtam tőle, emberileg, mint férfitól, majd beadtam a válópert.
2013. márc. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen, volt. Én sejtettem egy ideje, de ő tagadta. Teljesen véletlenül bukott le, nem nyomoztam utána. Amikor kiderült, megkértem, hogy pakoljon össze, és menjen ahova akar. Elment, 1 hónap múlva szeretett volna visszajönni. Nemet mondtam, azóta ugyanazzal a nővel él. Ennek 6 éve. A gyerekekkel megbeszéltük, nem voltak már kicsik. Tudomásul vették, persze nem örültek neki. Bármikor találkozhatnak, találkozhattak az apjukkal, meg sem fordult a fejemben soha, hogy a gyerekekkel álljak bosszút. Hogy éltem túl? Aznap, amikor egyértelművé vált, hogy mi a helyzet, pontosan tudtam, hogy én ezzel az emberrel nem akarok tovább egy napig sem együtt élni. Ennek megfelelően döntöttem, és azóta sem bántam meg.
2013. márc. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nálunk is volt/van ilyen eset. Bár nálunk nem kiderült, egyszerűen tudtam, éreztem mikortól. Akkor már rég egy megromlott házasságban éltünk, egyszerűen nem mondtuk ki. Mindketten tudomásul vettük, hogy ez köztünk már meghalt, de attól még a mindennapokban tudunk együtt működni. Ő egy idő után elkezdett külön életet élni, majd egy közeledésénél mondtam neki, hogy ilyet azért ne játszunk. Azóta már mindketten diszkréten rendezzük a dolgokat. De mindig tisztában vagyok vele, hogy mikor van valaki és mikor nincs. Nem is értem azt, hogy valaki hogyan nem tudja hogy csalják. Meggyőződésem, hogy csak nem meri magának bevallani.

Nekem igazából azért ment "túlélni" mert már nem voltak iránta érzelmeim mint férfi. Kilépni viszont nem akartam a házasságból, mert hülyeség lett volna azért hogy valaki másba még pár évig szerelmes legyek felborítani a gyerekeim életét, ami egyébként jó, működőképes így az életünk, normális, nyugodt körülmények között tudjuk őket nevelni. Az apjuk sem csak egy kirakat apa, törődik velük, imádja őket. Ez nekem mindennél többet jelent. Szerencsére ő is így gondolkodik

2013. márc. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Két ilyen családot ismerek:


Egyik: egész életen át tartó második nő is volt, 70 évesen halt meg, addig megvolt. A kezdetkor kiderült, botrány, fenyegetés a gyerekekkel, férfi maradt feleség mellett, látszólag szakított, valójában nem.

Gyerek is lett tőle, aki kamasz korában be lett mutatva a testvéreinek, később a feleségnek is. Hogy a feleség mennyire volt képben, hogy ennek sosem volt vége, azt nem tudom.


Másik: másik nőtől született 2 gyerek, másik nő meghalt, feleség magához vette azt a 2 gyereket is (saját 3 mellé), férfi balra el, nő nevelte fel az összes gyereket. De meg nem mondaná senki, hogy nem sajátja egy részük, nagyon szereti őket... Vannak még szent emberek...

2013. márc. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__valas__40..

Itt az én kérdésem, szerintem az első válaszoló velem kever össze téged.......

2013. márc. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!